Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Моята и тя няма аларма .Слагах допълнително зареди каското няква по кан без допълнителни дистанциони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А доволен ли си, ако да би ли ми казал каква марка, кой ти я монтира? 

Относно маслата, и аз съм доволен от колегата АСЕ и май пак при него ще ходя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А доволен ли си, ако да би ли ми казал каква марка, кой ти я монтира? 
Относно маслата, и аз съм доволен от колегата АСЕ и май пак при него ще ходя...
Tytan ds400 на двете ми коли е монтирана към 300лв беше бр.с монтажа.Във Варна съм я монтирал.На голфа никви грижи а на аудито като я напече слънцето някой път пищи,но по скоро е нещо по колата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,знае ли някой как се нулира сервизния интервал про Мми 3g ...не говоря за маслото ,а за сервизната инспекция ,ако е с Vcds моля дайте точния алгуритъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нуждая се от помощ! Снощи за интервал от 5 минути ми изгоря ксенона на левия фар , левия халоген и дневната светлина на десния фар. Какъв може да е проблема и как да процедирам?  Възможно ли е да са просто бушони?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата възможност е хлабава "маса" на съответния фар или презареждане на алтернатора от което са изгорели крушките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.09.2019 г. at 18:55, (System.in) написа:

Ravenoll си взех от “извора” в Германия. Над 200 евро доставката е безплатна...

 

Ato24.de също са възможен избор за масла от немско. Също така са официален представител на Amsoil

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте по спомен бях срещал тема за преминаване към фейслифт фарове но немога да я открия с търсачката,върти ми се нещо за преходни букси и модул със съответната буква но до там,някой ако може да помогне ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случвало ли се е на някого ММИ 2г да запичне без абсолютно никаква причина да се рестартира само от време на време и след това редовно да не работи нищо по системата? Когато вкарам ключа, музиката и цялата мултимедия си тръгват нормално, след което музиката продължава да свири, но нито еднин бутон от ММИ и от тези на волана не работи. След рестарт с 3-те бутона системата се оправя за 5 секунди, след което отново нито един бутон не функционира. Колата е седан и няма проблем с намокрен усилвател, няма и блутут модул. За съжаление в момента нямам възможност да направя диагностика с ВАГ КОМ, до няколко дни ще видя какви грешки има, но някой може ли да ме насочи предварително какво може да причинява този проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

След диагностика излезе една грешка, която никога до сега не се е появявала - 02261 - Data Medium Defective. При изтриване веднага я набива пак, след кратко проучване онлайн до колкото разбрах става дума за ДВД-то на навигацията, свалих го и сега ще търся къде могат да го отворят и при нужда ремонтират. По спомени преди имаше колеги, пробвали с почистващи дискове, но до колкото си спомням, резултатът беше временен.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, дифузьор от фейс ще пасне ли на преди фейс? И понеже съм със седан, само от седан ли трябва да търся или и от авант ще стане? Благодаря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, за или против сте премахване/спиране на ДПФ, ЕГР и вихрови клапи и защо ?

Редактирано от Soulkey
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой да е имал проблеми със автоматичното отваряне на 5тата врата на авнт, моята се мъчи нещо трябва да и помагам за да се отвори . няма записани грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Soulkey said:

Здравейте колеги, за или против сте премахване/спиране на ДПФ, ЕГР и вихрови клапи и защо ?

със сигурност съм против премахване на ДПФ-а и катализаторите, защото тия сажди ние си ги дишаме след това. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук не става на въпрос за екология, а за ефекта върху автомобила. По същата логика защо караш автомобил, купи си колело. Даже не си купувай колело, защото фабриката му която ги произвежда и тя замърсява. Я по-добре си ходи беше, обаче ти кара 3.0 ТДИ ? Хм. Съжалявам но отговора ти е неадекватен в случая.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти е грешна логиката и е крайно време  да почнат да проверятват ..  Аз имах проблем с моя dpf но  не го махнах  вече 2к км работи ..   И ти искаш да премахнеш всички еко неща в колата  за да върви повече ами купи си бензин .. ама ти е много разхода нали ;)  .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.09.2019 г. at 8:18, P_PETKOV написа:

 

Ato24.de също са възможен избор за масла от немско. Също така са официален представител на Amsoil

 В България има представител на AMSOIL, може да се провери и от американският сайт!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 minutes ago, ivo.petkov said:

Много ти е грешна логиката и е крайно време  да почнат да проверятват ..  Аз имах проблем с моя dpf но  не го махнах  вече 2к км работи ..   И ти искаш да премахнеш всички еко неща в колата  за да върви повече ами купи си бензин .. ама ти е много разхода нали ;)  .

Ако ми беше много разхода щях да си купя 1.9 TDI 90 кс, а не 3 тди 230 кс, нали ? Щото 3 ката харчи колко 2- ка безинов бензинов. И 2 к км да не би да е нещо необикновенно. Какво да проверяват мен ли с мойте милиграми вредни емисии, а Брикел избълва и изгори 60 милиона тона отпадъци от EU, ти какво направи по тоя въпрос  природозащитнико, къде си като изсекоха горите и унищожиха екосистемите със създаването на язовирите? Моляте не поши глупости. Въпроса е друг

Редактирано от Soulkey
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, AmsoilBulgaria написа:

 В България има представител на AMSOIL, може да се провери и от американският сайт!

 

Една добра новина, особенно ако цените са Ви близки с тези от Германи, понеже не съм ги сравнявал.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Soulkey said:

Тук не става на въпрос за екология, а за ефекта върху автомобила. По същата логика защо караш автомобил, купи си колело. Даже не си купувай колело, защото фабриката му която ги произвежда и тя замърсява. Я по-добре си ходи беше, обаче ти кара 3.0 ТДИ ? Хм. Съжалявам но отговора ти е неадекватен в случая.

Промени си думичката "глупости", защо? Нещо си много остър?

Махай всички карантии и се трови, ти като палиш кокошарника и твоите близки.

Промяната тръгва от теб и от мен.

Карам си с dpf, защото не искам да тровя себе си и хората около мен. На ГТП до над 3000 оборота нямаше и прашинка. 

Тук не говорим дали да караш въобще кола, а дали като бай Ганьо да я побългаряваш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...