Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7) - Част 2


zhelyazA6

Recommended Posts

  • Отговори 103
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не съм и опитвал с GGbg, иначе над 150 евро си се минава Митница от UK... но DHL имат такава услуга, попълваш и им пращаш едно пълномощно + твоя ЕОРИ номер и те вършат цялата работа.

 

Аз поръчвах от UK дилъра на 034, защото немците много бавно отговаряха на мейлите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Drone написа:

С ГГбг няма ли да мине метър ? Или над определена цена има митница като е от UK ? 

 

GGBG явно имат схема и фактури не търсят/искат цанят по 5 лв на кг и това е. Та реално си е оферта да се играе през тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато поръчаш с български адрес, UK-ците ти продават без ДДС ... и тук го внасяш на митницата.

 

GGBG-то са адрес там, не знам дали ще искат да ти продадат без ДДС https://www.awesomegti.com/  в този случай.

 

Моите предни дискове тежаха около 23 кг. (350 мм), реално погледнато DHL ги докараха на същите пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако им напишеш запитване може да ти ги поръчат, имат доставка всеки месец от USA.

 

Също така на сайта на 034 има съобщение, че в момента имат много поръчки и има изчакване за производството (специално за дисковете).

 

Та, реално подобна поръчка ще отнеме поне 2 месеца... но не виждам как да стане по-бързо или по-евтино :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, ще им драсна да ги видя. Моите не съм ги свършил още, така че не ми е проблем да изчакам. С какви накладки ги търкаляш тия дискове ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On 1/11/2023 at 12:57 PM, BECKO said:

UK-ските са https://www.awesomegti.com/

 

Те пуснаха сайт за 034 моторспорт:

 

https://034motorsport.co.uk/

Редактирано от MachineSpirit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Привет, понеже се оглеждам в тия кули за евентуална покупка, правилно ли съм разбрал че фейслифта 2014-2018 е с 7 степенна кутия на 3.0 TFSI мотора. Защото до колкото знам преди фейса е 8 степенния ZF който е много по-добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А коя е по-добрия избор? Преди фейса съм чел че 7-степенния S tronic бил чуплив и правел проблеми, докато tip tronic е доста здрав и надежден.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@n0pain0gain Канадките и Американките всички са със ZF8 кутия, без значение дали е фейс, или преди фейс. Европейските всички са със S-tornic, без значение дали е фейс, или преди фейс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново. Моята щатска С7-ца е почти на финала, остават още някои дреболии, една от които е, че искам 2-ри ключ, че дойде само с един. Ясно е, че трябва да е щатски с паник бутончето. Гледах номера на моя ключ - 4G0959754G. Гледам в ибей има варианти, ако взема ключ с този сериен номер, ще може ли да се обучи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще може. Може и от А8, моят втори е такъв. За 80 лв го взех. Не търси специялно занулен ключ. Като дойде време ще те пратя при такъв дето разбира, ако нямаш човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://transpondery.com/oem-key-catalog/audi.html

Това ще ти свърши работа също.

Сега гледам, че моят ключ е същия като твоя.

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Вчера май скъсах жилото за отваряне на капака. Някой да има опит с отваряне на капак при подобна ситуация ? Гледах някакви схеми, според които ако сваля предна лява гума и подкалника би трябвало да имам някакъв достъп до жилото, но не съм сигурен дали ще помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имай в предвид че капака се заключва на 2 места. Ако е скъсано едно от тези жила, а не централното няма да успееш да го отвориш през калника.

711823000.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за схемата. Гледах точно нея, но след разглабяне не можах да намеря къде минава жилото. Предадох се и ще закарам колата при хора, които имат повече опит (и знания) с ауди от мен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Докато се ровех из мрежата, попаднах на ето това, което правят колегите в Румъния:https://www.facebook.com/CarPlayAndroid/videos/803717028012840. Не намерих тук някой да е подкарал добре TSR или пък тоя Lane assist with no time limit warning на 4G. Някакви идеи, дали някъде може да ми върнат разпознаването на пътните знаци в България по начина на румънците? 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , от няколко дена имам audi a6 allroud Quatro bi turbo 2012 година . И ми трябва щората за багажника,  някой ако има и не му трябва или знае от къде да си намеря моля да сподели 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...