Jump to content

Recommended Posts

Колеги/колежки, след вашето гласуване ще бъдат дадени права за модериране на следните потребители от форума. Хората са, както следва 1. Tita, 2. audi200avant, 3. Vladi_di 4. Кинжал 5. Исо; Емилион 6. Иво-Г, 7. Шаво

1. Тита - Права за модериране на секцията "Общи", без регионалните подфоруми в "Клубни събития" и "Спамилнята".

2. Ауди200авант - Права за модериране на секцията "Общи", без регионалните подфоруми в "Клубни събития" и "Спамилнята".

3. Влади_ди - По молба на Влади, той поема само цялата секция "Ремонти, Консумативи, Сервизи, Тунинг".

4. Кинжал - Модератор раздел "Регион Изток"

5. Исо; Емилион - Модератор раздел "Регион Запад"

6. Иво-Г - Модератор раздел "Регион Север"

7. Шаво - Модератор раздел - "Регион Център"

Честито и на седмината. Помнете не си изпускайте нервите :hilezh: Не бъдете прекалено строги, но не бъдете и прекалено либерални.

Ето един супер-кратък наръчник за ваше ползване и по-лесно ориентиране в обстановката и задълженията ви. Малко е объркан, но нямам време да го направя по-прегледен.

http://audibg.com/forum/index.php?act=ST&f=20&t=24697&st=0

П.С. Утре ще ви дам модераторските права.

Адрес на коментара

2. Ауди200авант - Права за модериране на секцията "Общи", без регионалните подфоруми в "Клубни събития" и "Спамилнята".

:D:D Горд съм с теб :bia:

А добре заварили , пожелавам ви нито едно изтрито мнение и съвместна работа за доброто на ФОРУМА :D

П.П Към колегите модове - всяка помощ от вас ще ни е от полза и в помощ :hilezh:

Адрес на коментара

Прекрасен избор :D:D:bia::D Честито на всички нови модератори. :hilezh::hilezh:

Радвам се, че двама бяха номинирани от мен - Марин (audi200avant) и Вальо (kinjal). :D:bia:

Адрес на коментара

П.П Към колегите модове - всяка помощ от вас ще ни е от полза и в помощ :D

Всички можете да разчитате на мен за пълно съдействие, когато се наложи :D

Адрес на коментара

Както се казва ... на печелившите честито! :hilezh:

HITMAN не си ли пропуснал Рулза ... той не е ли модератор на Спамилнята ... поне така пише в секцията, че е под контрола на Рулза :hilezh:

Редактирано от brunobanani
Адрес на коментара

Както се казва ... на печелившите честито! :hilezh:

HITMAN не си ли пропуснал Рулза ... той не е ли модератор на Спамилнята ... поне така пише в секцията, че е под контрола на Рулза :D

Аз мисля, че Николайчо не е пропуснат, защото вече няколко дни е модератор на спамилнята и там всичко се развива с максимални обороти. :D:hilezh::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара

HITMAN не си ли пропуснал Рулза ... той не е ли модератор на Спамилнята ... поне така пише в секцията, че е под контрола на Рулза :bia:

Не провокирай рулза....он вече е модератор и нема спами :bia: (тва да се разбира кат смислено мнение :huh: ) :D

Аз мисля, че Николайчо не е пропуснат, защото вече няколко дни е модератор на спамилнята и там всичко се развива с максимални обороти. :bia::bia:

Е ти съмняваш ли се....са е отпоскарски сезон,па и бръмчо го нема иначе наеш ли кво ше е :bia::bia:

Адрес на коментара

Лелеее, що модове са налазили...

Ми то откакто има раздел за спамене остава да се трият бозави мнения само.

Успех на всички НАТОВАРЕНИ с мисията ! :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара

Честито народе, дано ви е лека службата, щото на мен в един много по-малък форум ми се е***а мамата да трия и оправям мнения.

ПП: Рулз от мене трудно ще се отървеш мое по-малко ма ще се спам пак на поразия (обещавам да е в отредения за това раздел)

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...