Jump to content

Всеки потребител да си разтълкува името, ако не е против


KOKO 100 C4

Recommended Posts

:idea::D:D Здравейте приятели. Днес здравата се рових по стари теми и "изтупах от прахта" тези за маслата и накладките. Обаче не намерих тълкуване за потребителските ни имена. Ако съм любопитен моля за извинение. И така моето:

1. КОКО 100 С4 - коко(аз съм Николай), 100 - моделът на Аудито ми. С4 - фирменото обозначение на автомобила.

2. Red-Audi(Галя) - тя кара червено Ауди.

3. 100 2.3 Е (Коската), Audi_90(Десислав) - моделът или според двигателя и моделът.

4. metody, milko, SLAF,d!d!(Диана), venko, venci, Hacko, Genadey, pavcho_7125, tsvet40 (но той е Васко???) Wizi(може и да греша?) - малки имена.

5. Lord of the rings - ясно е че Вальо е доайен и властелинът на четирите пръстена до доказване на противното. Horch е в този списък, доколкото това е името на създателя на Ауди.

6. AUDIMANIA (доктора) - ясно - маниак.

7. gsb, asb, dimhab - инициали(може би??).

Ами за да не надувам нещата всеки, според желанието си да си каже защо така се е нарекъл. Горепосоченте са случайно избрани от мен и не искам да има обидени от подбора ми. Пропуснал съм много добри мои познати, защото наистина не знам защо се наричат така??? :wink::shock::hallo::D:idea::wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Уизи е Анди Чакалов :idea: Идва принципно от уизард, но това е лонг тайм аго (ин а галакси фар-фар ауей) ин Ай Ер Си :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждам адаш си имам в лицето на tsvet40... :idea:

ха да видим колко още васковци ще изскочат-аз се сещам за поне още един много личен и лачен Васил а именно Величков когото имам честта да познавам...

дотук трима сигурни-айде адашиииии.... :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз опитах "Дидо", ама имаше някакъв проблем с mail.bg и съответно не можах да го активирам. TFreak - също (това има общо с IRC :idea:). Та се спрях на АВТ - аудито е с такъв двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като се регистрирах карах Ауди 90 и сметнах че ще е най-разумно такъв да е и ника ми :wink: .

За съжаление в момента карам Пунто ама НЕМА да се прекръстя на ФИАТ :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм Марто, но се нарекох Хорх (като създателя на Ауди), щото смятам, че това име трябва да се припомня на публиката, а и защото Хорх=Слушай(на старонемски)=АУДИ (латински) :wink::shock::idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, интересна тема... :shock:

Моят ник няма да го разяснявам, защото аудиторията ще падне от смях :idea::hallo: Само ще уточня, че е от времето, когато се запознах с Интернет, а това е било на възраст около 13 г. :roll: А пък аз си падам малко праволинеен и не искам да си сменям ника. Така че ми е простено! :shock: 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

godo - Велислав

Значи ся..имаше една опера/пиеса ли беше не помня вече "В очакване на Годо"

Гледай я като бях на 11 и ми хареса името :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май имаше такава или подобна тема миналата или в началото на тази година,но не пречи да направим кавър,то бая нови хора има във форума :idea:

Коко позна,това са ми инициалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gamer-ския ми ник преди беше .. Loshata_Babichka .. или ZlataBаbа .. както и BABA_TI .. от къде да знам от каде идва .. аеее баба ти все едно е знаела от къде идва ника й.. :idea: .. на баба ти хвърчилото... :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе аз съм Жоро ам като се регнах се чудих к'во да пиша и викам айде нали съм собственик.Исках да го сменя ма няма как, Ники нещо все е зает.А снощи как щехме да се напиеме с Ясен ама замалко не успяхме. :idea::shock: 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Slick - това не е точно от вида гуми сликове, амипо-скоро е взаимствано от един филм (ще ми е интересно дали някой се сеща). А инак значението е на такъв дет "много знае" , "отворко" ... но често има и обратен смисъл ..вие ще прецените

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя ник е наша търговска марка за електроника. Преди 10 години щяхме да правим автоаларми и така ги кръстихме. Те не потръгнаха но марката остана. Сега под тази марка правим дистанционни за врати, но никой не я знае защото не се рекламира.

:idea: Идеята беше че grizzly освен вид мечка означава и сивкав, потаен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя няма какво да го разтълкувам.Аз съм Атанас, но всички ми казват Наско,а и на латиница може да се пише и затова го използвам и за е-маил и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами БатСтанчо май е ясно че е от Станчо/Станьо/името ми!Идва от приятелите ми които ми викат Станчо а един по-простичък от тях БатСтанчо.Хареса ми и ето че навсякъде се пиша така!Мисля че освен,че ми харесва и звучи добре и носи информация за притежателя му!Еми тва е! :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...