Jump to content

Recommended Posts

Значи аз октомври купих правите носачи отдолу Moog за 72лв/бр. дилърската цена в Eвро 07

Равносметката е че сега са на 10000 км, и онзи ден ги ръчнахме с една щанга и шарнирите са олабили вече - т.е. напролет трябва пак да вземам. Ако някой колега е купувал от ebay и има повечко километри да даде отзиви моля :hilezh:

От Евро 07 купувах носачи за Сиерата,и точно след 3 месеца хлопаха все едно не са сменяни ,имам чувството,че в тази верига магазини се продават най -големите турски ментета.
Ами ако изкарат 20 000 е предоволно, моите TRW купувани от изпитани места и монтирани от кадърни хора на 17 000 км вече си похлопват. А не е да не си пазя колата и да минавам със засилка в дупките - карам доста внимателно.

Та никой никога не мое ме накара повече да сложа "маркови" "читави" носачи, след като тия от ebay дето струват 3 пъти по-малко карат толкова пак....

В ebay цените на комплекта носачи варира от 120 до 420 евра!Предполагам има некаква разлика във качеството.

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 164
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В ebay цените на комплекта носачи варира от 120 до 420 евра!Предполагам има некаква разлика във качеството.

Въпросът е дали разликата в качеството е 4 пъти? Щото някак си не се връзва оригиналното окачване да изкара 11 години в Италия и 30 000 км в Бг и чак тогава почна да се обажда, а уж прехвалените TRW на 17 000 да започнат да похлопват. Не ми се свидят пари, ама ако ще ми карат по 20000 по-добре евтинки за 135 евра, та да не ме е яд.....то че не караме по пътища, а по лунен пейзаж е ясно, ама все пак...

Абе вие ме разстреляхте! :hilezh: Това не мога да го повярвам даже. Значи аз понеже карам мъжката и да разбирам че е нормално а ги скапя за 10000 ? е аз през 3 месеца ли ще сменям предница? това не може да е вярно :lol: Ша си купя накрайници от хлопел и ще ги заваря с електрожена :lol:

Ще го повярваш, е има хора на които не им прави впечатление че тропа и си карат, ама аз се заслушвам и такива тропания ме дразнят. Факт е, на Ауди А* окачванията се какави и не са за нашите лунни пейзажи правени, не са и подходящи, това си е.....П.С. Търся Опел с купе на Ауди - идеалната кола за Бг реалността :bia:

Редактирано от didoya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам поздозрения за моите, които смених преди 8-9 месеца и 89к км в ХЕЕД за скромната сум на 650лв за 2 долни и един горен носач. Та ще отида да си ги видят и ако има щети да си ги поемат... Неможе да дам толкова пари за некви железа и да искарат няма и година... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И наща а4-ка вече е с ибейските(общо с доставъка и т.н. всичко стъпи на 300 лева) и е много добре.Чак ме очудва за тея пари.30 000 да изкарат ще е предоволно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китаецо и турчино са открили е-baya отдавна, не се притеснявайте :all_coholic:

Те са открили И-бей, ама са основали Евро 07 :all_coholic:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Китаецо и турчино са открили е-baya отдавна, не се притеснявайте :stupid:

е баце открили са ама за кво да дадеш 1000 леа кат па нема да изкарат поече ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водя си записки в една тетрадка,кога,какво,та на въпроса - биалетки закупени за 30-40 лв от която се сетите известна марка изкарват колкото турска за 17 лв от марката Ас Метал ,та и по-малко.Е за самочувствие ли да се набутвам,щото да карам с маркови,айде нема нужда.

И нека колегите занимаващи се с търговия на резервни части,да престанат да хвалят някакви марки,които са само надпис върху опаковката в БГ.И чак обясняват как видеш ли ако си вземеш нещо евтино,то ще се счупи и ще се пребиеш.

Редактирано от Aleksiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водя си записки в една тетрадка,кога,какво,та на въпроса - биалетки закупени за 30-40 лв от която се сетите известна марка изкарват колкото турска за 17 лв от марката Ас Метал ,та и по-малко.Е за самочувствие ли да се набутвам,щото да карам с маркови,айде нема нужда.

И нека колегите занимаващи се с търговия на резервни части,да престанат да хвалят някакви марки,които са само надпис върху опаковката в БГ.И чак обясняват как видеш ли ако си вземеш нещо евтино,то ще се счупи и ще се пребиеш.

Къде са тия "маркови" биалетки за 30-40 лева ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде са тия "маркови" биалетки за 30-40 лева ?

Чети подписа ми ,говоря за Б4 , но идеята е същата.В Аутоплюс примерно се сещам на първо място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на мен си слагам асметал на кутията пише турция .почти всичко друго което се продава в БГ е менте с какви ли не етикети и марки съответно и цени но почти всички опаковки се правчт в Разградска печатница всички боклуци пристигат в БГ в чували и излизат на пазара в лъскави опаковки има коли с асметал на по 50000км а с лемфьордер няма добър пример са накладките феродо продавани в БГ е феродо е марка а стоките им в БГ са пълен боклук .купуваш монро и още при монтажа се цапаш от етикета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тъи като съм на вие с езиците и не мога да разбера дали става въпрос за един или двата носача защото ако е само единия то цените са по високи и от тук.

На някои от картинките са два ако е така бива цената.

Става въпрос за 100ц4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как пазарувате от тук или по точно как ви пращат нещата?Или всеки си има познат в чужбина и той му съдеиства за препращането до България?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте някъв актуален линк да поразгледам малко ефтиниите. Че взема и аз да попазарувам след време. То на цената на два долни - получавам комплект.

Само да попитам на Авант-а са по малко носачите - с 4 по малко или 2? Незнам просто как е окачването на седана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда пичове, я който е вземал евтини носачи от ebay и е доволен (под доволен разбирам - да са минали поне 10 000 км и да не са се разхлопали) от тях да даде линк, та да може и други хора да си поръчват, дето се вика - изпитана стока. Щото понякога много евтините неща са пълен боклук, понякога изскачат и доста прилични като качество неща на ниски цени.

Поздрави:hilezh:

Редактирано от didoya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно кофти проблемче.Като смениш носачете с нови пак в некой случай има чукане и то се оказва или от рейката или от некое тампонче :unsure:

Редактирано от Vorsprung durch technik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно кофти проблемче.Като смениш носачете с нови пак в некой случай има чукане и то се оказва или от рейката или от некое тампонче :lol:

Затова като си поръчваш носачите земи си направо и тампони, биелети и карета(може и да има още нещо което не се сещам в момента). Да смениш всичко наведнъж. Така или иначе поръчани всичките тези неща накуп от Еbay ще ти излезнат 2 пъти по евтино от един комплект маркови носачи купени от БГ. Аз мисля като се разтропа предницата хубаво, направо да поръчам всичко и да знам, че известно време няма да се чудя какво има да се сменя и от къде тропа, вместо да дам за един долен носач марков, купен от тук, над 100 лева и се същия к... накрая. :hilezh: .

Редактирано от Milcho_I
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де някой нямали да сподели каква е таината на доставката така,че като ми ги пратят частите да не ми излязат на същите пари като в България?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чети бе пичага.

Там си пише дали доставят до БГ и колко струва доставката.

Обикновено около 25-35 до 40 евро.

Ако не пише, пращаш имейл на търговеца, и той ти казва дали ще ти ги достави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за разяснението.

Не знам немски и си превеждам през гугала и превода е директен и не всичко ми е ясно.

За съжаление всичко което ми хареса не се доставя до БГ а не знаех,че мога да си пиша с продавача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда пичове, я който е вземал евтини носачи от ebay и е доволен (под доволен разбирам - да са минали поне 10 000 км и да не са се разхлопали) от тях да даде линк, та да може и други хора да си поръчват, дето се вика - изпитана стока. Щото понякога много евтините неща са пълен боклук, понякога изскачат и доста прилични като качество неща на ниски цени.

Поздрави:)

Дидо аз ти казвах, ще кажа пак и тука, 10-11 хил км. и носачите беха ОК, но катастрофирах и не можах да ги тествам повече време..

Има едно кофти проблемче.Като смениш носачете с нови пак в некой случай има чукане и то се оказва или от рейката или от некое тампонче :steinigung:

Бате на тия дараци просто няма шанс рейката да не е тръгнала. Мойта потропваше също.

Добре де някой нямали да сподели каква е таината на доставката така,че като ми ги пратят частите да не ми излязат на същите пари като в България?

Колега, прочети по-назад в темата, почти съм убеден че съм описал подробно как става врътката ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе вие софиянците кат` сте такива тарикати си купувайте оригинални за по 1200 левчета ,па ние балъците си ги поръчваме насред софия -рецикле.за сега 17-20 хил.км. не са мръднали.що трябва да се набутвате като може по-евтино и на 100% по-здрави.жизет.да спомена само ,че при алуминиевите носачи ,скъса ли се маншона на шарнирния болт,става като шкурка и 2 седмици са му много за да се разбие.тук съм го коментирал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...