Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 164
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Помня че гледах комплекти в ибей но бяха около 600 евро, 150 евро може да е само част от носачите, не всичките. Иначе гледай реитинг на купувача, това трябва да е показателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече ги поръчах очаквайте мнение от мен ;)

Чакаме с нетърпение колега :) да видим какво ще ти изпратят. Дано да е това което очакваш и ако е така ще сме много на опашката :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен, понеже доста пъти съм пазарувал от ebay...

Аз когато се съмнявам в качеството на стоката, просто отварям оценките за конкретния продавач, намирам хора, които са си купили същия продукт (винаги срещу оценката има линк към това което е купено, доколкото знам се пази за 3 месеца назад) и просто пращам едно мейлче до купувача и го питам в него дали е доволен от стоката. До сега винаги са ми отговаряли, повечето хора даже са доста любезни.

Разбира се, ще е малък проблем ако незнаете немски (при eaby.de), но може и на английски. А ако и английски незнаете, все някой около вас ще знае....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://cgi.ebay.de/Querlenker-Repatatur-Sa...1QQcmdZViewItem

Не просто в БГ цените са доста ненормални

Съгласен,

баща ми има познанства с някои вносители на части и знам за какво идва реч, случва се да ми взема някои неща и с 40% надолу и пак хората му казват че оставят печалба и за тях, не говорим за гаражчета.......

В бълграско просто се продават части с доста ама доста сериозно надценки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте отново на вси4ки

най сетне пристигнаха носа4ите всички са тук ето и снимки :)

ако имате въпроси просто питайте

снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума вече вони от разбирачи и тарикати без да си имат грам понятие от някои неща, но това си е за тяхна сметка.

Едната групичка твърди да се пазарува от Порше БГ, без да е осведомена, че за същото има и други доставчици, но с малко по-различни опаковки.

Момчета, срещу спестени 50-100 лв може да си навлечете големи ядове и не забравяйте, че трудът на качествените автомоньори вече е доста скъпоплатен.

Дано с този пост да вразумя някои тикви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За авто-моньорите съм съгласен напълно.

За частите в България, много зависи през колко "ръце" са минали.

Този път си ме разбрал прекрасно. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цялото удоволсвие ми излезе 350 лева ако това трябваше да го купя от БГ е около 1200 лева сами си правете сметката :nixweiss: за мен е ясна :stupid:

но да поясня поръчх ги до адрес в англия и от там с познат до БГ , а иначе доставката директно до бг мисля че е около 80 евро

Редактирано от marian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

Недей с лошо, просто споделя колегата. Аз също съм на мнение че от и-беи рядко изпадат хубави (качествени) неща, но знае ли човек колегата може да е уцелил :steinigung:

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума вече вони от разбирачи и тарикати без да си имат грам понятие от някои неща, но това си е за тяхна сметка.

Едната групичка твърди да се пазарува от Порше БГ, без да е осведомена, че за същото има и други доставчици, но с малко по-различни опаковки.

Момчета, срещу спестени 50-100 лв може да си навлечете големи ядове и не забравяйте, че трудът на качествените автомоньори вече е доста скъпоплатен.

Дано с този пост да вразумя някои тикви.

Пак ще го кажа - няма да цитирам имена и фирми, ама доста добре знам за какви надценки става дума при авточастите в Бг, говорим за големи вносители.

Тук си е обирджийство отвсякаде, при все, че частите пак са със съмнителен произход - щампи, кутийки и надписи правят каквито човек поиска и плати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен поддръжката на нашите автомобили не отговаря на реалността ! Немойе кола на 12-13 години един носач да й е 100 лева, а комплекта 1200 лева.Тя колата струва 6-7000лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...