Jump to content

Recommended Posts

Има ли начин, да активирам нещо като тест при палене. Става дума за това както при новите аудита, дадеш на контакт оборотомера и скоростомера отиват до края и се връщат. Става дума за Ауди А4 Б6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък може и така да съм купил колата, а? :lol:

Иначе, благодаря ти за конструктивния отговор :lol:

Смени си алармата, като искаш конструктивен отговор, сигурен съм че и сам си се сетил.

Има ли начин, да активирам нещо като тест при палене. Става дума за това както при новите аудита, дадеш на контакт оборотомера и скоростомера отиват до края и се връщат. Става дума за Ауди А4 Б6

Това си е проблем според мен, а не тест.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е проблем според мен, а не тест.

Глупости има си съвсем нормален тест, с който проверяваш дали работят стрелките и ги калибрираш, а не е проблем! :lol: Ето тук има клипче на този тест, но всъщност не съм много наясно как става и за кои модели е възможен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам малко помощ от колеги които са наясно с vag 812.4

Направих 1 беля на колата на 1 приател. влязох в иструменти17 после в лоодин11 и там зададох 0344 на мястото на 00000.

веднага ме изхварли от иструменти17 и немога да вляза вече нито в иструменти нито мога да променя интервамите за масло,филтри и.... дава ми само грешка.

моля за помощ.

изписва ми ето това.<br /><br /><br /><br />no adaptation channel could be read<br />or there is no informajron availdble for this cluster.<br />the SRI RESET function will now terminate

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин, да активирам нещо като тест при палене. Става дума за това както при новите аудита, дадеш на контакт оборотомера и скоростомера отиват до края и се връщат. Става дума за Ауди А4 Б6

да може да се задейства този тест в 17 - instruments -> Output Tests

и да се запалят всички лампи и т.н.т. но е само за проба,

не може да се накара да го прави всеки път при даване на контакт (?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да може да се задейства този тест в 17 - instruments -> Output Tests

и да се запалят всички лампи и т.н.т. но е само за проба,

не може да се накара да го прави всеки път при даване на контакт (?)

Мерси за отговора :bia: Жалко, че не може всеки път при палене :D На R8-цата изглежда много приятно :)

Освен да си купя R8? Може би след 10 години :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Опитах се да инсталирам VAG-COM 311.2, но не иска да завърши инсталацията (става дума за WIN7). Просто спира и прозорчето изчезва. После в контрол панел програмата я няма изобщо, но я намирам в програм файлс и от там я изтрих и пробвах пак, но същото.

Докато VCDS LITE 1.0 си я инсталирам без проблеми. Пробвах с ТАЗИ версия, колегата kapitango я постна по-нагоре в един сайт, тествам си COM-PORT–а, намира го нормално (COM4), прави връзка с колата, но после като тръгна да правя AUTO SCAN, след малко ми изписва, че програмата трябва да бъде регистрирана и активирана. А всъщност, нали за това е този LOADER. Та някой има ли работеща кракната такава програма.

019301062-big.jpg019301063.jpg

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни инсталатора в "compatible mode winxp sp2" . Ако не се появи в старт-менюто си изкарай shortcut от Program files и него също пусно в "compatible mode winxp sp2" . тогава трябва да сработи - пробвал съм го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VAG-COM 311.2 може да се ползва и като се копира готова инсталация. И така няма да ти се налага да я инсталираш. Разбира се трябва да се инсталират драйверите за USB-KKL.

А регистрирането става след като се сканира някой от контролерите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно вярно - качил съм си една на флашка и работи без проблеми :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги напишете ми в коя тема да вляза и да си задам впросите за грешките които ми излизат.

Като ме интересува какви са, кое е взможно да е повредено, как се оправя, и ориентировъчни цени за ремонта.

Преди бях пуснал тема, ако е нужно ще пиша в нея(намира се в подфорума на А3/А4). Питам тук, защото искам да задам въпросите си на правилното място и да получа максимално удовлетворителни отговори.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Доста хора около мен са с Аудита и искам да си взема кабелче,хем да си закачам моята,а и да правя услуга.

Чувал съм,че не всички кабели ставали,имало такива които дефектирали по-често,като цяло нищо незнам затова помагайте.

Какъв кабел трябва да си купя,софтуера от къде да го намеря,от кой да го купя,за колко пари ?Има ли въобще начин да си взема нещо,което наистина да върши работа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм много доволен от този тук: sklad66.com :f_ck_you:

Още един глас за тях. Много коректни и най-важното е че дават гаранция на кабела. Според мен 409 няма да ви свърши работа и за това ще трябва да минете с 1061 като цената мисля че беше 140 без доставката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина смятам че 412 ще ти свърши работа, иначе разликите с новата има. Шансът да объркаш нещо с новият кабел са силно занижени, но за едно просто сканиране и триене на грешки ще ти свърши чудесна работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...