Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,каква е разликата между този http://www.programatoribg.com/vagcan/index.htmи този модел кабели освен в цената http://sklad66.com/cms/VCDS-VAG-COM.html

На кой от двата за заложа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зaложих на sklad66. Получавам си онлайн ъпдейти/в момента версия 15.7.0/.Попитай другият магазин дали версията си остава 12.12.0 и има ли онлайн обновяване. Тогава вече сам преценяш на кое изделие да се спреш.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега ... изпълних всичко от написаното но крашва. сигурно защото съм с лин 8 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

не става да се краква пускам ваг старт както пише и след това ваг кома и ми изписва че не е лицензирана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зaложих на sklad66. Получавам си онлайн ъпдейти/в момента версия 15.7.0/.

 

И аз имам закупен кабел от там, ама ъпдейтите не получавам. Как да го направя и аз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С коя версия си? Имаш иконка за онлайн ъпдейт. Изключи си антивирусната, докато проверяваш.

 

Редактирано от birolino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабелът ми сгъна за втори път. Откачам!!! Трябваше да искам от приятел кабел, за да си довърша ретрофита на халогените. Предния път, когато ми сгъна кабела, след добре обосновано юридически писмо, доставчика ме попита какво искам, да ми върнат парите, или да ми го сменят с нов. Поисках нов, който умря след 1 месец!!! Сега вече ще си искам парите. И тъй като по закон ще трябва да ми възстановят и всички разходи по придобиване и поддръжка, ще се бръкнат по-надълбоко. Сумата стига за закупуването на Интерфейс (кабел) HEX-USB+CAN за VCDS (VAG-COM) - 2015г., че ще ми останат и за доставката, плюс и да почерпя. Питането ми е: Това аджеба, коя версия на VCDS e? Никъде не е упомената. 15-та ли е? 12-та ли е?

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабелът ми сгъна за втори път. Откачам!!! Трябваше да искам от приятел кабел, за да си довърша ретрофита на халогените. Предния път, когато ми сгъна кабела, след добре обосновано юридически писмо, доставчика ме попита какво искам, да ми върнат парите, или да ми го сменят с нов. Поисках нов, който умря след 1 месец!!! Сега вече ще си искам парите. И тъй като по закон ще трябва да ми възстановят и всички разходи по придобиване и поддръжка, ще се бръкнат по-надълбоко. Сумата стига за закупуването на Интерфейс (кабел) HEX-USB+CAN за VCDS (VAG-COM) - 2015г., че ще ми останат и за доставката, плюс и да почерпя. Питането ми е: Това аджеба, коя версия на VCDS e? Никъде не е упомената. 15-та ли е? 12-та ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, купи си оригинален и няма да имаш проблем. 5-та година го използвам вече и не "сгъва". Натоварваш с твоята юридическа компетенция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата birolino! Ъпдейтнах си програмата, старата версия да я махам вече ,предполагам. Руската версия няма ъпдейт обаче.

Редактирано от plamen_iv70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги този кабел http://sklad66.com/cms/VAG-CAN.html

Ще мога ли да го позвам за моята кола аиди а3 2005 1.9

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

имам кабел за вагком 805 но го прецаках защото го пусках на 12.12 какъв е начина за препрограмирането му има ли такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е този през CAN (от 100лв), нали уж го дават, че може да се ъпдейтва.

И на мен не ми е правил проблеми, но ако трябваше да давам 600 за оригинален, просто щях да седя без кабел.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги искам да попитам дали с Vag Com може да се промени коя врата е отворена защото се получи някакъв проблем с предните като отворя лявата показва дясната и обратното само на предни на задните няма никакъв проблем колата е ауди а4 б6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може! То най-вероятно точно с него се е получило, ако някой е ровил където не трябва...

Редактирано от Pav3l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нищо не сам бутал колата е била англичанка и е на един познат и сега си я обръща ии незнам какво е правил но нещо е объркал но не е бутано с vag com таблото не е сменено нито комфорт модула

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...