Jump to content

Ремонт на задни спирачни апарати за VW Group, Опел, Хонда и др. (3 годишна гаранция за ремонт на апарати)


Recommended Posts

  • Отговори 531
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Надявам се колегата на който извърших услугата да коментира. :bia:

:):flehan: :flehan:

Пепи, на първо място искам да ти благодаря, че се захвана с ремонта и положи толкова усилия да е изпипано всичко перфектно!

Както и с теб сме си говорили, вдигнал съм ръце от всякакви "препоръчани" и прехвалени мърлячи,които се гаврят с колибата ми.

Вчера вложи доста упоритост и внимание докато разкостваше варела.

Към колегите: Много ме кефи, че buzzi първо вкарва мисъл и след това пристъпва към действие, за разлика от т. нар. майстори.

Определено знае устройството на бечетворките отлично!

Направо не успях да повярвам, че това нещо се сглоби и разглоби за по- малко от 5 часа:

75250356715923780751305489494ZvAE5lk6daf28P9WDida.JPG

За сравнение, във всеки сервиз тази манипулация ще ви коства доста повече нерви, време (поне 2 дни), счупени щипки, осран салон и т.н.

Като бонус към смяната, buzzi, макар и уморен, намери сили да побае на мотора. В резултат на това днес цял ден ходя ухилен и не мога да повярвам, че това е същия двигател.

Не бих си завел вече колата другаде, щом има такъв ценен човек наоколо.

Мерси! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, и аз да се включа към задължените на бате Пепо за рециклираните спирачни апарати и промяната в спирания път на Аудито :respekt:

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:

:lol:

Aз пък благодаря че ми гласва доверие и пропътува почти 500 км за да дойдеш при мен :hilezh: .

Ракията ти е екстра :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През празниците съм В СОФИЯ и ще работя,ако имате нужда заповядайте. :zustimm:

ОПА, ето това постче чаках :)

След като изчекна количката ми и я сглоби даже по -хубаво от колкото беше преди, докато аз кротко си пиех бирички и му пушех от цигарите, тоя човек, пак направи чудеса :hilezh:Пипва и заработва :)

Пепо, понеделник и вторник съм на бач, но мисля да се чуем да ти оставя кораба да се закачкате :)

Стига да имаш възможност и да не са те полазаили де :)

Мерси за последната интервенция, човеко, страхотен си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвала на Пепи и на начина му на работа! Не съм срещал друг човек, който да прави нещата както се казва с любов. Това при Пепи се вижда още от момента в който барне първото нещо из спирачките и не само! :sporty: от мен и благодаря за хубавите думи за колата!!!

Редактирано от MeThTiCaL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на Пепи и аз вече съм с отремонтирани задни спирачни механизми. Наистина колегата е много на ти с процедурата и изпипва детайлите. Остава да си сменя жилото на ръчната, че е тръгнало да не се движи свободно и спирачната течност и отзад всичко да е като ново :stupid:.

Пепи, а с предните спирачни механизми занимаваш ли се :hilezh:

Поздрави

Редактирано от AsK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм с 4 подновени апарата. Колегата е страшен пич, разбира си от работата и работи с кеф! Колегите да не се занимава с глупости, "раздвижвания" на апарати и подобни простотии. Да отиват при колегата и да си забравят мъките :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си смених спирачната течност при Пепи. Бързо стана и съм много доволен от резултата, даже имаше отпушване на преден десен апарат при източването на старата гняс, че не искаше да тече дори след махане на обезшъздушителното винтче. Там имаше много малко забавяне, но после спирането е като никога преди и Пепи каза - Като те видях как се усмихваш няма смисъл да те питам как е - :hilezh:

И още нещо към Пепи: :hilezh::steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите да не се занимава с глупости, "раздвижвания" на апарати и подобни простотии.

Е той Пепи нали баш това прави бре. Раздвижва ги - вярно с тотално разглобяване, почистване и тн. Ама реално това си е баш раздвижване, само че без да се претупват нещата, както правят къде ли не.

Пепи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен почистването сменя и всички гумички вътре (ремонтен комплект), така че за мен това си е ремонт/рециклиране на апарата. Няма много общо с "раздвижването" освен че след ремонта се и движат както са се движили като нови :hilezh:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Някой да не спира или други шитове да го дразнят?

Включвам в услугите които предлагам:Дразнещи и изнервящи проблеми по вашата кола!Всичко, което са отказали да ви направят някаде си :D .Имам идиотско търпение ;) .

С едно условие ,ако не мога да се справя ще ви кажа и няма да се уча на вашата кола :steinigung:

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към края на месеца мисля да почивам малко :hilezh: ,да го имат в предвид колегите, които мислят да правим каквото ида е по колите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите апарати уж ги бяха профилактирали. След отново появил се проблем, посетих Пепи и колата ми спира както никога досега.

А ето в какво състояние бяха 3 от 4- те водача :rolleyes:

o634446271138750000.JPG

o634446271208750000.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на buzzi за работата по количката ми и за това, че докато се беше наврял под калниците, обесняваше кое и как на лаик в тази област, като мен. :respekt:

Редактирано от dgerashki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на buzzi за работата по количката ми и за това, че докато се беше наврял под калниците, обесняваше кое и как на лаик в тази област, като мен. :hilezh:

Да се отбележа, че и аз присъствах на операцията.

Въпреките немърливото отношение на всички предишни собственици на колата, Пепи заличи всички предишни грешки правени по спирачната система на Аудито.

Евала за положения труд и внимание и да продължава да говори с любов на накладките :hilezh::bia::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя човек Пепи определено разбира от коли...Оправи ми гориво-въздушната смес,за което съм му много благодарен.Ще видим и кой ден ще погледни и спирачките.

А ето и няколко снимки http://prikachi.com/images/784/3514784L.jpg

http://prikachi.com/images/793/3514793p.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да похваля Пепи- днес сменихме задните спирачни маркучи, спирачната течност. И тези тенекии по- долу, заради които ей така между другото се наложи да се свалят главините :rolleyes:

o633797410271447500.jpg

Безупречна работа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...