Jump to content

Пак за носачите на А4 Б5


didoya

Recommended Posts

Има ли черни алуминиеви носачи за Ауди А4 1998г?

На старата ми бяха сребристи, насочил съм се да купувам едно Ауди А4, но то е с черни?

Никъде в гугъл не мога да намеря такива да се продават въобще в България?

Това, че са черни нищо не значи. Например в Дружба рециклират носачи и рециклираните ги дават боядисани черни. Ето ти една примерна възможност, но 100% има и други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 624
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Смених горен ляв и десен носач с турски ТЕХНОРОТ вече три години само градско каране не са мръднали .В Неделя свалях колелото , сменях накрайник и ги проверих.Шарнирите се движат много трудно с ръка - не са мръднали - както бяха като нови нови!

Между другото забелязах,че и моите долни носачи са черни но не са сменяни тук в България.

Редактирано от ru6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених горен ляв и десен носач с турски ТЕХНОРОТ вече три години само градско каране не са мръднали .В Неделя свалях колелото , сменях накрайник и ги проверих.Шарнирите се движат много трудно с ръка - не са мръднали - както бяха като нови нови!

Между другото забелязах,че и моите долни носачи са черни но не са сменяни тук в България.

Колега за тия 3 години колко км. си минал,понеже това е по важното според мен.Ако са 10 - 15 хил.км не мисля,че са коий знае колко здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за тия 3 години колко км. си минал,понеже това е по важното според мен.Ако са 10 - 15 хил.км не мисля,че са коий знае колко здрави.

Над 35хиляди но са предимно градско.Колата се кара абсолютно всеки ден и зимата.Не стои в гараж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,

дали има някой колега с впечатления за предно окачване на марката АТР? Моля за отговори само от хора, които ползват въпросното окачване или имат реална информация за него! Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реална информация от мен: на 18 000 се чуха първите похлопвания. На 30 000 беше много разбита. Това на тежко А6 (2.4 автомат куатро) на 17ки.

Абослютно по същия начин беше и с усилено MAPCO от ebay.de на двойна цена на ATP. Сега съм с MOOG, но нямам още километраж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<!--quoteo(post=948887:date=Aug 28 2009, 19:57:name=mladen99)--><div class='quotetop'>Цитат(mladen99 @ Aug 28 2009, 19:57) <a href="index.php?act=findpost&pid=948887"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->А някакви координати на този маистор на рециклирането?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Ами майстора е русенец, Светльо се казва мисля, че мога и тела му да намеря.

Колега, ще съм ти много благодарен, ако успееш да дадеш някакъв телефон на този майстор. Аз също съм от Русе и съм чувал за него, и то само хубави работи....но не мога да намеря контакт с него.....та ще ми е интересно за цялата предница на Ауди колко може да ми излезе ремонта /говоря само за носачите/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

цената по мое лично мнение е малко висока, пробвай да свалиш с някой лев! може и да стане. за проблеми, гожворим за ауди А4 естесвено. запли автомобила и се опитай да усетиш дали има някакви вибрации по копето. наблюдавай също така оборотомера. при самото запалване е задължително мотора да е студен. веднага след, като заплаи виж дали оборотитте отиват автоматично към 1 200 и за колко време се задържат там. ако не се задържат доката мотора позагрее, автоматичния смукач не работи. пробвай климатроника, дали изстудява на 18 и дали грее на Н 1. замери си с мултицет алтернатора. идва и зима имай предвид с какво е заредена охладителната система на автомобила да не правиш после пукнатини. за целта или ареомер или спектомер. лачи колата на канала и погледни за течове по мотора отдолу, преди трябва да си сторил същото и отгоре. и още куп неща има, отваряй си очите и задължителен тест-драйв при това натоварен автомобил да видишима ли сила тоя мотор или ?!?!? успех с покупката !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Понеже темата пак пропадна малко,та да питам не за марка,но за нещо свързано с носачите. Става въпрос за маншоните на шарнирните болтове. Може ли тез чудеса да се намерят от някъде,някой да прави такива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега КОКО82, сервиза се намира до ресторант При Румен в ж.к. Тракия. Много качествено работи.

Благодаря ти,ще намина тия дни да го видя какжо ще каже,поне ми е наблизо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Малко да съживим темата...Дойде време да сменявам оригиналните горни леви носачи(само те са се разтропали) и вече се чудя какво да взема..TRW като качесто я изключвам тотално,просто няма такива боклуци(на предната кола накрайници и тампони на носачите издържаха не повече от 8000 км,а частите са купувани от вносител),Лемфьордера на познат купени от ВиД на Б6 издържаха около 20х.км при яко пазене,та и него го изключвам като вариант,а от Мууг също не са добри отзивите.За сега съм се спрял или на Феби или на тези турските BESA.Дайте мнение кои да взема ,че ми писна от боклуци?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз преди 1 месец смених горен преден ляв носач и двата кормилни накрайници с TRW, да покараме малко пък ще видиме как е качеството

Колега дано да имаш късмет, но на две коли имах проблем с TRW,даже на БМВ е39 накрайниците не издържаха и 5000 км. ,а проблема в тях е явно изнесеното производство по думи на продавачи в Китай.То и с Лемфьордера май същото се случва като му пренесоха производството..

Купи си от турските подсилени на BESA - хем са евтини, хем читави

А продават ли ги в София,че аз знам само за един пич от Варна, където ги има?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kупи си оригинални.

И те нямат нищо общо с първично вградените,а за 2000 лв по добре през година, две да ги сменявам.Втори човек ми потвърди за тия турските BESA ,че е минал над 40х.км и още няма тропане :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, колко струва к-т от тази BESA, примерно за В5, С5?

Пълния комплект (12 части) е под 400 лв. доколкото знам... за Б6 е 30-40 лв. повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турците имат и доста качествени стоки. Имам блед спомен, че май слагах техен притискателен диск на Фуегото ми '94та. Беше отличен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...