Jump to content

На колко километри са колите ви?


Boiski

Recommended Posts

  • Отговори 140
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На моя километраж показва 150к обаче стария собственик ме светна че са били 230к преди намесата тук. Общото състояние е като за толкова - кожения волан беше като нов, педали, салон такива неща всичко супер, открих и лепенки от последното обслужване в италианско отговарящи напълно :) Имам подозрения, че след някой месец ще сменям оригинален съединител :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблото е в мили, но МИЛОметражът е забил на 110 000 :hilezh: . Ходи търси на колко е в действителност, но ме съмнява да е на под 400 000км., че и отгоре. Иначе забележка към моторЯ нямам :respekt: !

Редактирано от ChillToucH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

2001-ра я взехме на 97000 км. В доста добро състояние. На 160 к км. спря единия километраж. По другия съм навъртял около 50 000. Значи уж на 210 хиляди. Ако са я въртяли и давам макс още 100, 150 хиляди от горе. Тоест е като нова :hilezh:

Само оригинални части свалям от нея. Преди месец-два заради едно пукане смених шарнир - оригиналния :D Оказа се, че има само лек луфт и пукането не е от него. Прибрах си го в багажника, като се смеле новия да върна обратно оригиналния :hilezh:

Редактирано от ram_pz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодата е на 180к а А4-та на 230к, купена от Германия преди 6 г. на 175к.

Иначе имахме Самара, купена нова пред 1991г, преди 3-4г. баща ми я продаде на 750к само с един основен ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

B4 Avant ABK наскоро го взех на 460 000 км, никой не знае до колко са реални, но колата е в прилично състояние  :dance:

моята е на 227000 има още хляб в нея значи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро направих заветните 200к по километраж - според мен е поне двойно по толкова [emoji1] Инак ляб има бол - след Троянови врата като я настъпих не съм падал под 140 до Бургас [emoji1]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А6 2.6 на 400 000 и Пунто МК2 1.2 на близо 500 000...Изпитани автомобили , на реални километри !  Оплаквания засега нямам. Любопитен съм , кога ще ще им приключи жизнения път... :nixweiss:  Забравих има и още един на 320 000- Пежо 306 1.4  .

 На този на който се возя, не знам реалните км... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята бИгачка е на 320000км по километраж. Като я купих беше на 180000км. Колко са реални и колко не са, не се знае. Важното е да продължава да служи вярно.

Б4 авант куатро 1993, 1.8Т АЕБ (оригинално Б4, авант, на предно, 2.0 АБТ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...