Jump to content

Ауди Клуб България участва във Фолксваген Клуб Фест


Wizi

Recommended Posts

Как ми се скара само - "Бате не пипай, само, ако може..." въпросния Сотир! :rolleyes::hilezh: :hilezh:

ОК, казвам си... може и да е от злато някой детайл, знае ли човек. B

Организацията беше на ниво, не може да се отрече! Особен интерес предизвика макферсонът на V8 цата, с "тенджерата" като на S4 ките...

Имаше хора, които го връткаха като грамофонна плоча и не вярваха на очите си! А ако знаят колко струва като нова част, нямаше да смеят да я пипнат дори! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 383
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:hilezh: ,колегите от Wv клуба искаха да ми разгобят колата заради спирачките :gruebel: та затова го донесох,специални благодарности към Levis,за оказаното съдеиствие.Голям кеф беше за мен,надявам се и за всички учасници и организатори :blink:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая раздаваха почетни дипломи от VW клуба. Мисля споменаха по микрофона всеки един автомобил, като казаха с какво им е харесал и направил впечатление. На нас също ни връчиха поименна грамота , на която е описана и колата. Викаха ни един по един. Благодариха ни за участието от името на Ауди клуб България.

За финал бе подготвена звукова ария. Трябваше да се започне с VR6 двигателите с зала 5, но една от първите коли обадили звук беше V8-цата на Жоро. Втора запя костенурката с 1.8Т мотора, а третa R8-цата. Обаче да ви кажа, V8-цата вади много по впечатляваш звук от R8 с малкия мотор :blink: .

Само за 5 минути беше трудно да се диша и публиката избяга. R8-цата какъв дим изпусна, а дизелите чадели....

После пристигна ударната вълна от зала 5 на тунинг голфовете. От далеч се чуваше само тътен като от военна техника :gruebel:

На довиждане тръцковата костенурка на задно, разпра мокетения под в залата въртейки гуми :hilezh:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D ,колегите от Wv клуба искаха да ми разгобят колата заради спирачките :hilezh: та затова го донесох,специални благодарности към Levis,за оказаното съдеиствие.Голям кеф беше за мен,надявам се и за всички учасници и организатори :D

И от мене мноооого :gruebel::blink: :blink: към колегата levis!

пп. Състезателния голф на колегата paco от ФВ клубЪт беше като грамотевична бурия на земята. :blink:

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се убедих, че с 2 малки деца не могат да се правят планове. :) Наслаждавах се на снимките и коментарите. Със сигурност е било много интересно. И трите коли на колегите просто "къртят мивки" . S6-цата направо ми останаха очите в нея :) . Предполагам е така, защото Ц4 ми е любим модел на АУДИ. Надявам се в скоро време и нашия АВТОклуб да направи подобно мероприятие. Тогава ако трябва ще си взема детегледачка.

@Brabus - Чудесно сте организирали и забавачница. Не съм убеден, че бих си оставил някое(или и двете) деца, а аз да си разглеждам. Просто децата няма да искат да стоят при непознати. А и аз щях да съм постоянно на тръни.

Адмирации за организаторите. От колега, посетил изложението чух само хубави думи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обичам да споменавам хората поименно, че иначе прекалено разводнено ми звучат всичките поздравления и похвали...

Голям човек е Веско, levis, който уби почти пълни 3 дни от времето си да седи от ранни зори до вечер на събитието и щанда ни. Без него въобще нямаше смисъл да имаме щанд, а без щанд сме просто едни посетители - едни 3 автомобила строени в редица. Не го познавах до преди само няколко дни, но човек с такова голямо сърце и ентусиазъм заслужава винаги името му да се споменава с чест и почитание!

Голям човек е Влади, verter, който въпреки персоналната обидата, която отнесе от мен, взе участие в мероприятието и също се сбогува със свободното си време през този уйкенд. Показа, че някакъв келеш не е достатъчно основателна причина да го откаже да дойде на събитието и така да развали настроението на стотиците фенове, които се кефеха на колата му.

Голям човек е адашът ми, Marcus Aurelius, който само с едно телефонно обаждане бе на 100% организиран да вземе това, да занесе онова, да свърши още 100 други неща. Без неговото участие просто го бяхме закършили от всякъде и не знам на кого щях да се обадя да моля да свърши всичко това.... Лично аз държа още веднъж да му благодаря, защото реално той ме замести изцяло във всичките ми тези ангажименти и се справи отлично и със сигурност по-добре от мен!

Големи са Сашо и синът му Сотир, които докараха този страхотен автомобил! Специални благодарности на самия Сотир, който също седя през цялото време на щанда и активно се занимаваше с нещата около феста!

Голям човек е Жоро, Audi200V8, който докара този изключително рядък екземпляр и бе отзивчив за всяка една малка или голяма молба отправена към него!

Голям човек е Йоан от Експо Центъра, когото тормозех десетки пъти по телефона за какви ли не глупости и дребни неща, а винаги отсреща се чуваше само едно "Да, няма проблем!", "Да, разбира се!", "ОК, готово!". Реално той ми бе (почти) изцяло връзката със събитието включващи въпроси буквално от А до Я!

Голям човек е Добрин от Фолксваген Клуб, който подаде ръка на нас, Ауди Клуб България, за.... всичко около феста! Реално той бе човека, който ни покани и на него дължим присъствието си!

Страхотни сте, момчета! :zustimm: :zustimm: :) С хора като вас клубът ни може в скоро време да проведе събор на луната и фест в пустинята Сахара, които да се пръскат по шевовете от доволни, усмихнати и щастливи фенове на марката!

Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ви благодаря за присъствието на феста! :zustimm:

Радвам се, че се запознахме и поговорихме! (Аз съм високото момче, което докара R8. И освен това карам ауди А3 де :zustimm: )

Много ми се иска за в бъдеще да имаме все повече изяви заедно, като автомобилни клубове.

Поздравления за прекрасните автомобили!

П.П. С някой говорихме за Wortersee. Това е VAG събитие, което се определя така:

"Austria's epic one week event. Europe's finest VW's and Audi's."

Ето video:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wall:

И аз ви благодаря за присъствието на феста! :bia:

П.П. С някой говорихме за Wortersee. Това е VAG събитие, което се определя така:

"Austria's epic one week event. Europe's finest VW's and Audi's."

Адаш, с мен обсъди Wortersee. Аз бях със тъмносинята А6-ца до R8-цата.

Много точен човек си, приеми моите поздравления.

Може би ще е интересно да спомена за колегите съфорумци, че заедно с адаша мъчехме да светнем декоративните диодни светлини в двигателния отсек на R8-цата. Така и не успяхме да ги задействаме. Ако някой случайно знае как става, нека каже, че се изложихме там за пред себе си :bia::wall:

Търсехме бутон отзад - не видяхме.

Търсехме из менютата на MMI - пак нищо

Директни бутони около шофьорското място пак няма.

Не се задействат със светлините....

Отзад от ляво и от дясно има по три светодиода насочени към двигателя. За тях става въпрос.

И от мен специални поздрави на Добрин, който също ни благодари за участието веднъж лично и веднъж публично по микрофона връчвайки грамотите. Мисля няма как човек да не остане доволен след такова внимание и да се зареди с положителна емоция и оптимизъм. Много сте добри!

Поздрави и на Иво -Брабуса :wall:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно представяне, браво :respekt:

Атмосферата се улавя перфектно от снимките и постовете ви, дори от тези, които не сме присъствали на събитието <_<

Може в ауди редиците да нямаме 1.8Т,

Имаме колега, имаме .. но много стягане иска, за да може да присъства на едно такова събитие ;)

Редактирано от deizzy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

И аз имам няколко снимки от събота..

Влюбих се в А6-цата :respekt: Собственика ме предизвика и каза,че е не възможно да се снима "светещата лента под дръжката на шофьорската врата" мисля,че се е получило много добре и няма не възможни неща ;)

3117904z.jpg

3117908f.jpg

3117915H.jpg

Става въпрос за тази снимка <_<

3117917k.jpg

Ако собственика иска снимките в оригиналните размери нека пише на лично.

Надявам се да харесате снимките.

Искам да попитам къде мода да кача снимки на моята кола за класиране на такива изложения или някакъв вид участия ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D ,колегите от Wv клуба искаха да ми разгобят колата заради спирачките ;) та затова го донесох

изобщо дори не ми мина през ум, като те питах, че можеш да домъкнеш цял макферсон... ;):respekt:

така стана още по добре!

олимпиадите бяха уникални! B)

запознах се с живи хора, зад някфи никове. железо сте момци! B):P:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:flehan:

Васко :lupe: , заради важни ангажименти(майстори у нас B) ) не можах да присъствам (с и без колата), но за пореден път се убеждавам, че ФауВе клуба е номер едно във всяко едно отношение :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и малко от мен. Понеже има доста снимки вече качени за това ще сложа само по интересните.

3122156r.jpg

3122163A.jpg

3122166i.jpg

3122168L.jpg

3122169z.jpg

3122173p.jpg

3122176z.jpg

3122179I.jpg

3122185L.jpg

3122191Z.jpg

3122208i.jpg

3122210F.jpg

3122213o.jpg

3122218a.jpg

3122220l.jpg

3122221A.jpg

3122225M.jpg

3122250o.jpg

3122251n.jpg

3122257f.jpg

3122262O.jpg

3122283E.jpg

3122292L.jpg

3122312b.jpg

3122315A.jpg

3122404w.jpg

3122410z.jpg

3122413N.jpg

3122417i.jpg:hilezh:

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено последната :zustimm:

Определено който не дойде може да съжалява - и двата дена не усетих как мина времето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено последната :hilezh:

Определено който не дойде може да съжалява - и двата дена не усетих как мина времето B)

Да съжалява и да се пука по шевовете от яд за пропуска :zustimm:

Заслужаваше си да изтърпя 6 часа с автобуса и в 2-те посоки B)

:):):) за организацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...