Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Колеги, къде мога да закарам блъсната кола (не може на ход), за да ми махнат смачкания капак и радиатора. Трябва да се махнат за да може хората от каското да дойдат и да снимат щетите по двигателя и окачването. Бих искал да не е лицензиран огромен сервиз ами по-скоро някой точен човек, който не е затрупан с 20 други поръчки. Още по-добре ще е човека да има репатрак, за да я извози директно колата. В София се намирам. 

Редактирано от antonatanasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

СофГаз в Горубляне - https://www.sofgas.com/  - доволен съм, 2 пъти ходя при тях. Смяна на филтри + отстраняване на дреболии по предишен монтаж на ГИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мога да кажа добра дума за Жоро Аудито сервиза му е в Княжево.Смени ми гарнитурите на главите на двигатела.Каза че било нормално за ауди да издуха гарнитура което ме озадачи но важното е че управи проблема и вече 10000км. нивото на антифриза не е мръднало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам и аз да похваля един майстор казва се стоян човекът и прави дизелови помпи и двигатели, в моя случай той оправи поразиите нанесени ми от супер дизел и за същото което в супер дизел ми искат 500лв човека ми го направи за 150 кинта помпата заспа, ремъка заспа и колата също, а именно смяна на втулки на помпата диагностика настроиване чудеса, всичко, сервизчето е много малко и се намира на кръстовището на цар борис 3 с околовръстното, в локалното посока центъра втората пряка в дясно. евала му правя на тоз човек [emoji3]

телефон имате ли?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Препоръчайте сервиз за реглаж преден мост в София,които работят и събота/неделя?

Редактирано от AudiF@n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, ето тук https://www.google.de/maps/@42.7306097,23.2659981,19z?hl=bg

ама не ти ги препоръчвам, два пъти ми регулираха предницата и не съм доволен, после ходих на друго място.

П.П.

За неделя не съм сигурен дали работят.

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6plus? май работят и в неделя, но не знам как се справят с реглажа.

Ако не бъркам, Стефан преди тунела в Люлин (посока центъра) работи и събота. От него не съм чул да има недоволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На две коли минах при 6plus на практикер/хит, много доволен останах и от отношението. Тия дни ще закарам и моята, че волана ми седи надясно. А и ти дават гаранция + още един безплатен реглаж на същата кола за периода от 6 месеца, ако смениш накрайник нещо а у :)

Ходил съм и преди тунела, нямам оплаквания и от там.

Изпратено от моят SM-J710F с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За реглажа отидох в Автосервиз Експрес 2 в Дружба.Запазването на час става много лесно през сайта им.

Всичко добре с изключение,че волана ми пак е съвсем леко крив (може би 1 см) и трябва да се загледаш в него,за да се усети,но това да е кахъра.Дават и лист с показатели по окачването след реглажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен от тях. Две А4-ки куатро ходихме при тях, след като и двамата ни "закърпиха" в други сервизи щото не можаха да развият по един от задните реглажни носачи и направиха крив реглаж. После в този в дружба и на двете коли се справиха със запеклите носачи и направиха читав реглаж.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4/2/2018 at 11:24, AudiF@n написа:

За реглажа отидох в Автосервиз Експрес 2 в Дружба.Запазването на час става много лесно през сайта им.

Всичко добре с изключение,че волана ми пак е съвсем леко крив (може би 1 см) и трябва да се загледаш в него,за да се усети,но това да е кахъра.Дават и лист с показатели по окачването след реглажа.


Правил съм реглаж там и беше ок
За волана, отиди отново и ще го оправят (безплатно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от услугите на ЕмКомплект в Дружба, свързани с изпускателната система. 

Колата беше готова за 20 мин, цените са добри, отношението също. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз останах приятно изненадан от Диана. успяха да ми издърпат 4 Мишелин Пилот Спорт 4 225/40/18 92У от Варна в рамките на един ден и днес ги взех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От коя Диана? Тази на Ботевградско шосе ми обясниха че не можело да се пренасочват гуми от един център към друг (Плевен),и не бяха вежливи.

P.S. Има си тема за гуми колега, може би там е мястото на поста!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте идея къде в София да ида да оправят теч на спирачна течност от заден ляв апарат от страната на ръчната. Колата е а4 б5 фейс предно предаване. Бях чел нещо в форума за един колега buzzy, мисля че беше, ако някой има данни ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S CAR Service ,на бул. св. Климент Охридски.Супер точни,и много бързи в работата,и в отношението към клиента.Предпочитам да се разходя от Пловдив до там,но знам че колата ми е в сигурни ръце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.04.2018 г. at 20:06, Tanko kara A6 написа:

 

+1 и от мен за Райно и момчетата от S CAR Service. Оригинални части, съчетани с качествено и коректно обслужване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с оригинални части ли се работи в S Car Service или и с алтернативни? Няколко пъти съм минавал покрай сервиза и съм го заглеждал, но още не съм им ползвал услугите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой да е ходил ->ТУК<- за баланс на гуми?Отзиви за работата им и конкретно за тази машина,че я дават уж много по-прецизна от останалите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ви препоръчам сервиз за гуми медина мед.. Изключително добра работа вършат момчетата и гумите им винаги са с пресен дот. Приятел ми ги препоръча и вече не знам коя година подред си ходя при тях.. Имат сервизи почти из цялата страна - https://medina-med.com/servizi-za-gumi/ . 

 

На 5/13/2018 at 16:00, AudiF@n написа:

Някой да е ходил ->ТУК<- за баланс на гуми?Отзиви за работата им и конкретно за тази машина,че я дават уж много по-прецизна от останалите ?

Опитай Медина-та няма да съжаляваш! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...