Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Знам, че всичко известно се фалшифицира, а за окачването вече съм си патил с ментета на тази марка. Просто не знам от къде може да се вземат истински. Поръчах ги в Елит Кар - дано не съм сгрешил?! Човека там ме уверява, че били "автентични" въпреки, че напоследък забелязвам, че на всичко е модерно да се пише с големи букви "made in Germany" и на какви ли не боклуци не се нагледах с подобен надпис :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от Райно взех преди година горе-долу комплект LEMFÖRDER, врътнал съм им към  25к км. до момента,  за сега всичко е наред.  :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/7/2017 at 18:47, D.Stoykov написа:

Как да разбирам това? Оригинал и менте или печалбари и не чак толкова?

 

https://www.autopower.bg/носач-lemforder-2281501-is10915449.html

и

https://www.avtochastionline24.bg/lemforder/1258192

 

Аз от autopower по-скъпи части никъде не съм срещал.

За втория линк...тези не са в БГ. Доставката им е 20лв. ако поръчаш части над 370лв. Плаща се само онлайн.


Иначе във форума има няколко колеги продаващи части с прилични отстъпки на които аз лично имам доверие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Отново адмирации към сервиз D-Bross. Откриха и отстраниха доста дразнещ проблем по А4-ката. С каквото са се захванали до момента са го изпипали както трябва. Надявам се и за напред нивото на работа да е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2/25/2017 at 12:30, AALEXANDROV написа:

За боядисване, изправяне, заваряване на джанти в София човекът е един: Иван от Казичене.

Може ли координати?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колко излиза на джанта долу горе, за класически 5-толъчки говорим ? освежаване - шкурене, тук там кит и нормална за модела боя ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, AALEXANDROV написа:

Напиши в Гугъл "Иван Казичене Джанти"

Сърчнах го, но все пак да потвърдиш, че за него става дума.

Мерси :zustimm:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@james трябва него да си питаш, на мен за 4 броя 18" с изправяне, шкурене, боядисване плюс монтаж и демонтаж ми излезе 420 лева.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МиД ауто - доволен съм от работата, както и отношението на служителите в София. Предоставиха ми необходимата информация, на база на която да си взема решение, какво искам да направим по колата. Изпълниха си предварително поставения срок за ремонта. Дадоха гаранция с гаранционна книжка (а преди това и протокол, че си си оставил колата при тях). Конкурентни цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да препоръча автотенекеджия в Шумен ? Благодаря предварително [emoji2]

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Още веднъж искам да похваля момчетата от Авто Си, и да благодаря на Светльо и на Тошко, който се погрижи за колата с нужното внимание и професионализъм! 

Перфектно свършена работа, без да е нужно колата да виси със седмици при тях.

Преливането, което са правили  на заден десен панел аз лично, след известно взиране не можах да го открия. 

 

:bia::respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, JusttRelaxx написа:

Още веднъж искам да похваля момчетата от Авто Си... 

 

Предполагам че си бил по щета, но случайно да имаш представа как са им цените по принцип? Доста ги хвалят и се чудя дали да не ги ползвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работят основно със застрахователи и ги дерат здраво. 200-250 лв на детайл. 

Цецо беше писал назад във темата: 

На 11/3/2016 at 19:38, cvetan83 написа:

Около 200 лв мисля на детайл за малките детайли.  Аз я бях с възлагателни писма и не съм плащал допълнително за да цитирам точни цени! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9/29/2017 at 18:06, JusttRelaxx написа:

Работят основно със застрахователи и ги дерат здраво. 200-250 лв на детайл. 

Цецо беше писал назад във темата: 

Мерси за сверката поцените - смятам, че ако са наистина толкова добри, цената се понася.

Само в заключение да кажа, че дрането е обратната посока. Което за съжаление понякога се отразява в качеството на извършените дейности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля да препоръчате сервиз в София, където ще ми подменят само това, за което съм отишъл.... ;) и то качествено, а именно: датчик за ниво на фаровете.  Имайте предвид, че съм много "претенциозен", защото от малко Ауди съм кърмен от Мишо... В момента нямам време да отида до Хърватска и възможност да съм без кола за по-дълго. В момента след 18ч. използвам фаровете си единствено за подсветка на преден номер.Помощ...Помощ... Ако не искате да помогнете на мен - направете го заради вас - просто няма да ви видя в тъмното... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да споделя малко впечатления от работата на @Муцев по монтажа на ГИ. Обсъдихме каква конфигурация да се направи и си тръгнах. 

След 20-30 мин. получих оферта. Разбрахме се кога да закарам колата и че той ще извърши монтажа и "узаконяването" на уредбата, т.е. аз карам колата и след 2 дни отивам и си я вземам без да се занимавам с нищо. През цялото време получавах информация и снимки от различните етапи на работа и съответно изяснявахме детайли. Днес си взех колата и впечатленията са следните:

- Много добре направен монтаж

- Колата превключва и работи отлично на газ

- Разход - ще засека на по-късен етап

 

В обобщение: 

Работата беше извършена прецизно и клиента се занимава единствено с докарване и прибиране на колата си. Благодарен съм на Муцев за старанието, което вложи! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,препоръчайте сервиз за смяна на масло и филтри в Варна,от скоро съм в града и идея си нямам къде.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти, имам някаква утечка, трудно ми е да я диагностицирам сам (ако се разкачи акумулатора да се върже мултицета паралелно изчезва, отделно че мултицета е приятно смотан), някъде да ми я хванат и да имат ампер клещи, за предпочитане в източните квартали? Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички съфорумници.. Закупих си Ауди преди месец и още не съм наясно с местата където има наистина разбиращи и можещи механици по тези машини. Търся си сервиз , с хора , които разбират и са коректни , но цените не са , като в АУДИ !! Там е страшно (лично мнение) !! Светна ми чека , закарах е веднага на елкон , Нямаше загуба на мощност , казаха да я покарам на магистралата и ще е ок . След 2 седмици пак ми светна..мисля ,че мощността е спаднала.., но това е малко субективно., т.к. колата е имам от месец..и може просто да съм свикнал с вървенето , ..но все пак ми се струва изведнъж..омаломощена !! Автомобила е 2.0 TDI A3 8P 140ks  Common rail .  Споменаха ми да опитам въглеродно чистене !! За първи път чух за подобно.., Но пък досега никога не съм карал дизелова кола.., така ,че сигурно ще има още много неща , за които тепърва ще чувам , разгледах малко..и все реклами..и там..е ясно ,че прави чудеса., като на всяка реклама..куците прохождат , слепите проглеждат ... Та с две думи.. 1) Въглеродно чистене има/няма смисъл..?? (ако приемем че е някакъв нагар ) и 2) сервиз..където да не гадаем само..но и наистина да се върши работа..  (на предходните ми коли..обикновено винаги имаше някой , който се е отделил от официалния сервиз на марката ..разбира кво прави..и цените са наполовина ...ПОМАГАЙ Те !!) Благодаря предварително.. пп. четох вече за Д-брос ..като краен вариант , защото е в София.., или Мишо.., който е в чужбина..техен аналог в/около Пловдив ?!!

Редактирано от vor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...