Recommended Posts

Привет колеги,

мисля да направя профилактика на стартер и алтернатор на една японска кола - Нисан.
Можете ли да препоръчате сервиз в София за профилактика, добре е да си го свалят те самите, ако работят и в събота - още по-перфектно! :)

Поздрави и благодаря!

Хеед91 бачкат в събота, в Надежда сервизът е голям.

Здравейте, колеги,

Предстои ми пълно обслужване на Ауди А3 дизел 1.6 TDI (105 к.с.) след 2012. Някой може ли да ми препоръча добър сервиз в София или да ходя в официален сервиз за смяна на ангр. ремък, водна помпа, ролки и всичко необходимо. Тъй като не знам какво е правено преди това, а колата е от Германия трябва хубаво да се прегледа и смени всичко за да не стане нещо. Благодаря предварително!

Здравейте. Може ли да ми препоръчате сервиз (за цялата страна) .в който могат да ремонтират двигател.

Под ремонт имам предвид отваряне и сглобяване ,шлайфане на колянов вал ,евентуално шлайфане глава, и да си поръчат частите който им са необходими.

Двигателя е от Mini cooper s.

Здравейте! Може ли да препоръчате сервиз за Ауди А6 3.0 ТДИ от 2012 година в град София, освен Порше. Към момента мисля да го карам само в Порше, но там цените са доста солени и започвам да си мисля, че няма смисъл ако има хубав сервиз, нищо, че не е оторизирания.

Тази тема е точно за това, да я прочетеш и да си избереш. Момчетата от Д-брос са с висока оценка тук :respekt:

Преди 4 часа, Mustaka написа:

Тази тема е точно за това, да я прочетеш и да си избереш. Момчетата от Д-брос са с висока оценка тук :respekt:

Или S-car  също

S-car не съм ходил при тях ама видях кола излязла след тяхна намеса и ми стана лошо...

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

На S-car не им имам доверие, след като преди няколко месеца карах при тях кола за диагностика и оглед, защото в Порше нямаше часове за близките седмици. Толкова им се занимаваше, че всичко приключи за 10-15 минути....

Видях, че за Д-Брос има доста добри отзиви. Проверих какви са цените там за смяна на масло двигател и разликата с Порше е около 300 лева. Сега излиза, че в Порше са големи скъпчии или друго ?

Питам, защото идвам от марка извън ВАГ групата и не съм ползвал тези сервизи.

Edited by Tux

Здравейте колеги, 

Имам въпрос - има ли на друго място освен в Порше където могат да въведат официална сервизна история за смяна на масла/филтри и подобни в системата на VAG? Знам, че за Mercedes има примерно, затова предполагам, че и за Audi, но не знам къде да отида. 

Официален представител на VW/Audi ти трябва. Други освен Порше в БГ мисля, че няма.

Има колега тук във форума, който може да ти свърши тази работа! 

За София едва ли има други освен Порше.

@moto_fan Представителство на VW може ли да вкарва записи в системата на Ауди ?

Edited by P_PETKOV

Може да. Мой приятел си обслужва Q7-та във VW Велико Търново и вкарват всичко в системата, за да се вижда и в Порше.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Има колега тук във форума, който може да ти свърши тази работа! 

Кой е колегата ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

On 12/20/2019 at 5:58 PM, Mustaka said:

S-car не съм ходил при тях ама видях кола излязла след тяхна намеса и ми стана лошо...

+1. 

Виждал съм разни глупости след тяхна намеса, от рода на сменен ангренаж, обаче пропуснат масления обтегач (демпер, успокоител, или както още там му викат) и ремъка се отхлабваше.

Аз съм виждал как няколко болта, които държат скоростната кутия към мотора ги няма. Това е кола излязла след основен ремонт при тях. Имаше и други липсващи болтове по генерацията и т.н. :flehan:

На 28.01.2007 г. at 10:10, Val написа:

0887 787 949

Момчето си е сменило номеа явно, тъй като е грешен или непълен. Ще може ли да ме цитирате с едно негово телефонче и мен? Става въпрос за Мишо.

Виж тук ако иде реч за същия мишо който ремонтира и мултритроник кутии.

интересно предложение от Порше Запад. След това ще направят една дебела офертичка, но не е задължително там да се прави.

https://www.porschesofiazapad.bg/sierviz-i-aksiesoari/bezplatna-proverka-na-obshto-tehnichesko-sastoyanie-na-avtomobila?wt_mc=facebook.PIA_Zapad_Service.post&fbclid=IwAR2k1ts0rW70HcFy4QFnt_g65R63Py3i9u6jUnEHj29E6HbBLEGH5OTNpbM

Препоръчайте добър гумаджия във Варна? Че явно някои хора не могат едни джанти да монтират без да ги надерат около болтовете.