Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Я дай линкче моля и детайли как се завързва към колата. Мерси

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, благодаря ти! Доколкото виждам, това държи отворено "чекмеджето" и зарядното го "затапва". Мерси много

@VBI - OK, разбрано!

Редактирано от Милослав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да направя втори ключ за колата, тъй като имам само един. Колата е от щатите и дистанционното е с червен "паник" бутон на него. ММИ-я показва, че има още един ключ, но за съжаление той липсва. 

Някой поръчвал ли е резервен ключ/дистанционно от някъде? В Ауди предполагам няма да има проблеми, но и вероятно ще ми резнат главата през кръста...

Гледам има в ибей се продават някакви, но има ли кой в бг да го обучи и трябва ли задължително да търся ключ с червения бутон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги реших да споделя  ,какъв разход може да се постигне извън градско на 3.0TDI 245к.с

Стига да имате нервите и търпението да карате по ограниченията! 🤣

Маршрута е София-Горна Оряховица 

разход.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.01.2021 г. at 23:30, spasov написа:

Подложката в средата е гумена и телефона прилепва много добре, не мръдва.

точно се чудя от много време къде да си завра телефона, ще взема да си купя такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удобно е и за подложка 🙂

Както е написал колегата по-нагоре в алиекспрес също го има, дори на по-ниска цена. Сега го намерих за 38 долара и ми изглежда същото като моето.

https://www.aliexpress.com/i/4000325363188.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, lodestr написа:

Здравейте. Искам да направя втори ключ за колата, тъй като имам само един. Колата е от щатите и дистанционното е с червен "паник" бутон на него. ММИ-я показва, че има още един ключ, но за съжаление той липсва. 

Някой поръчвал ли е резервен ключ/дистанционно от някъде? В Ауди предполагам няма да има проблеми, но и вероятно ще ми резнат главата през кръста...

Гледам има в ибей се продават някакви, но има ли кой в бг да го обучи и трябва ли задължително да търся ключ с червения бутон?

Трябва ти ключ с червен бутон заради честотата. Преди да купиш сравни номера с твоя. Имам ключар, който ми обучи втория ключ по тая схема. Моя ключ е от А8. Излиза 3 пъти по-евтино от Порше

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, Dan4ote написа:

точно се чудя от много време къде да си завра телефона, ще взема да си купя такова

Това ползвам и много ми допада. Уйза се вижда идеално и има достатъчно място за тел-а. Също и държи здраво, нито веднъж не е литнал телефона при всичките лънчове.

1885531870_2020-08-1418_11_33.thumb.jpeg.d6decea8ff5929295c1e65b3a5a8e6ce.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zhelyazA6 Ееее браво,от половин година се чудя и аз къде да си сложа телефона,че ще трябва да му сменям гръбчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тези държачи се продават с метални пластини, една за под кейса и друга да се залепи на гърба на телефона ако няма кейс надали всички са така де, но по-читавите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, това си го мислех и аз. Никога не използвам калъфи и протекотри, пък телефона е голям. В Емаг пишеха че е супер стойката, но за s20 utra не става, бил падал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айфоните не са много леки по принцип, аз съм с 11ка и не е падал досега. Пластината не съм я лепил за телефона, мушната е зад протектора и няма грижи. Според мен няма шанс да падне ако е залепена за гърба пластината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам Едно леко Тропане при Малки Неравности и Ниска Скорост.!Чува се по Отчетливо когато Колата не е Карана - Сутрин или Когато е Вдигнато Окачването.Автомобила е Allroad 2014.

Някой може ли да даде Насока.Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zhelyazA6 БОШ на 36лв,нов.

 

Някой да е запознат каква трябва да е флашката,включена в АМИ-то през кабел,че не я разпознава.Също и СД-карта с музика,също не я разпознава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах, ама докато дойде ще брадясам. Междувременно карам Ярис. Лети от светофар до следващия, разход по борд 6-7. 😂

Мисля да продавам тоя параход...

 

@МИТАКА1654 СД-картата с музиката (ако е видео) трябва да е формат 720x480.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@zhelyazA6 сд картата е мп3, датчика е днес за утре. 

Аз пък джиткам с 323ф😁😁😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стриймваш ли от спотифай през блутута? Качеството е супер. Вече не помня какво беше мп3 .... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.01.2021 г. at 17:24, Auto_Tex написа:

Колеги имам Едно леко Тропане при Малки Неравности и Ниска Скорост.!Чува се по Отчетливо когато Колата не е Карана - Сутрин или Когато е Вдигнато Окачването.Автомобила е Allroad 2014.

Някой може ли да даде Насока.Благодаря

Тръгни първо от маслените тампони на кривите носачи. Изглеждат видимо здрави но тропат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...