Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

И при мен нещо пука но с отваряне и затваряне на вратата се управя.Слагам тука последните карти за 3g high и plus.Нещо темата я няма или аз през тапаталк не я откривам.https://yadi.sk/d/1JUJMG2OboDO9w

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой скоро сменял ли е лагер на главина? Очертава се да сменям преден и сега търся по сайтовете. Насочил съм се към SKF, понеже преди много време смених на старата кола преден лагер с SKF и вече 7-8 години държи. Чудя се дали и в наши дни марката си държи качеството. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен нещо пука но с отваряне и затваряне на вратата се управя.Слагам тука последните карти за 3g high и plus.Нещо темата я няма или аз през тапаталк не я откривам.https://yadi.sk/d/1JUJMG2OboDO9w

Няма я от доста време ... не знам защо я изтриха.
Изтеглих ги, не станаха при мен и реших да чета .... та греда и го зарязах.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Явно при толкова ясни инструкции при руснаците да искаш 50 лв за зелено меню и 120 лв за ъпдейт на карти си е монопол. Справка olx.
Регистрирах се в един немски сайт и с гугъл преводача си преведох всичко което ми трябваше - сори ама немския ми е отвратителен език така и не го научих.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен нещо пука но с отваряне и затваряне на вратата се управя.Слагам тука последните карти за 3g high и plus.Нещо темата я няма или аз през тапаталк не я откривам.https://yadi.sk/d/1JUJMG2OboDO9w
Картата е само за 3G PLUS
Ето и за 3G high
https://yadi.sk/d/3IFVtWBkK7Czsg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/2/2020 at 1:04 PM, marinnik said:

 

 

 

Утре ще погледна възглавниците, предполагам че са оригиналните. Принципно в тях се съмнявам най-малко, но ще ги погледна за годината. От както захладня и оставям солата на сянка, проблема изчезна. Сега положението е както преди жегите. Чувам го това пуфф, но много рядко. Колата няма видимо падане. Определено обаче не е нормално това което стана при  мен. На същото окачване един авант, не се чува това изпускане или е толкова рядко, че собственика не го е чувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, трябва да хвана точно кой лагер започва да вие. Сигурен съм, че е отпред, но ляв или десен.....не мога да кажа в движение. Ако я вдигнем на подемника, запаля, развия 90-100км/ч и угася двигателя на N за да остане само шума от лагера, дали ще стане някой фал? На предишния пасат така хващах лагерите, но там е обикновена работа. Тук раздатки, автоматици, квадрота......как стоят нещата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Gangbango said:

Колеги, трябва да хвана точно кой лагер започва да вие. Сигурен съм, че е отпред, но ляв или десен.....не мога да кажа в движение. Ако я вдигнем на подемника, запаля, развия 90-100км/ч и угася двигателя на N за да остане само шума от лагера, дали ще стане някой фал? На предишния пасат така хващах лагерите, но там е обикновена работа. Тук раздатки, автоматици, квадрота......как стоят нещата?

Обикновено десен лагер вие при ляв завой и обратното. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И обикновено се сменят двата лагера отпред защото като се смени единия почти веднага почва да се чува и другия - все пак са на едни и същи километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че се разбиват след като минат определен брой километри - по-скоро е случайно събитие причинено от по-сериозна дупка или страничен удар. Моя ляв заден се разби преди 3 години и смених само него, десния още нищо му няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за предни лагери на главина, където натоварването е много по-голямо, задните лагери са друга бира ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.09.2020 г. at 15:27, chefoukr написа:

Картата е само за 3G PLUS
Ето и за 3G high
https://yadi.sk/d/3IFVtWBkK7Czsg

Нещо ново по процедурата за ъпдейт има ли или е както предните версии?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) винаги съм сменял само десен заден лагер .... на всичките коли които имам :) (без тази ... още и е рано :) ) 
не знам защо ... явно правя повече леви завои :) 

 

Колеги моят фар вече осезаемо ме дразни и трябва да предприема нещо.

Ако имате някакви препоръки за сервиз или човек който може да се заеме ще помоля за контакт или телефон.

Не става въпрос за рециклиране, а за диагностика и ремонт на преден десен фар (фейсов с дневните - то те ме дразнят де ... модула ги изгася и казва че са изгорели при определени ситуации - ако са на позиция auto и светнат късите, ако запаля колата на аварийни, при включена функция изпращане ... иначе си работи без проблем ... а и понякога като дам десен мигач също го изгася... и как ми иде да го разглобя тогава - нямате си на идея ... ама като знам че ще потроша нещо се спирам) 

Лошото е че не мога да оставя колата за повече от ден. Ако има някой с такъв оборудван фар на сносна цена... бих купил да го сменя докато оправя този.

 

 

Редактирано от Galin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходих при него 
наистина май разбира та и той се чуди даже снима нещо и щеше да се обажда до седмица две, ама вече почти месец мина а и аз не съм от тези дето притесняват хората ... като не може не може :)

здраве да е между другото ми предложи даже рециклирани от него фарове двата, ама моите са ми повче от ОК ... нямам оплаквания - какво да ги правя (може да ги призове OLX-а наистина, но да опитам ремонт все пак)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питайте @lavatrice за фарове лайф. От него знам, че е много несериозен, а цената му е почти дабъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.09.2020 г. at 8:51, chefoukr написа:

И при мен нещо пука но с отваряне и затваряне на вратата се управя.Слагам тука последните карти за 3g high и plus.Нещо темата я няма или аз през тапаталк не я откривам.https://yadi.sk/d/1JUJMG2OboDO9w

Не се събира на 32ГБ карта. Какво правим?

Имаше някъде из чуждите форуми инструкции кои папки могат да се трият за да се събере в картата, но не я намирам.

Гледам, че вече са изтрити някои папки, но имаше и други, ама като не съм ги запомнил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези са готови демек нищо не се трие.Едната е само за plus а другата само за high.Варианта е с 64gb карта там с някаква програма можеше да се форматира под фат32.@Mindburn в събота смятах да ги дръпна и инсталирам уж пише че няма да иска активатора.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ADATA карта - 29,4 ГБ

Kingston карта - 29,6 ГБ.

Не бях обръщал внимание, да го евеш... Kingston-а ще го събере.

А оня ден си качвах картите 2020 и всичко беше ок с ADATA карта.

Кво да прайш, всеки ден учим по нещо малко...

преди 15 минути, chefoukr написа:

в събота смятах да ги дръпна и инсталирам уж пише че няма да иска активатора.

Не иска активатор. Не изтривай старите карти. Давай направо върху тях. Иначе ще трябва да прекарваш и софта с фърмуер-а - гугъл мапса не иска да тръгва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[mention=418]Galin[/mention] имам един десен завиващ, трябва само да го пробвам работи ли

Моите не са завиващи и не зная дали ще стане нов съм в тези неща но четенето не ме плаши. Ще чета за да разбера.

Иначе имам интерес да го бодна докато разучавам моя защо се прави на див.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...