zlobil

RS6 C6 vs S6 C7 избор на резачка

Recommended Posts

Брао ве,пловдивски масон :hilezh:

Безаварийни и с кеф да я разтриваш:zustimm:

Честито!
Само безаварийни километри и със здраве да се кара! :bia:

Честито,това е колата мечта на 90% от притежателите на марката.Браво.Дълго и безаварийно,и само бензин и консумативи.:zustimm:

Как газ, тя не е ли дизел? :hilezh:

On 11/26/2020 at 3:40 PM, SPiTFiRE_ said:

А газ няма ли да се слага?! :D

Честито, брутална е!

Гори около 20/100 на бая мачкане, вярвам ако се нормализиран карането на комфорт градско 16/17/100 си реален разход...общо взето и без газ ше мине 😂

Edited by zlobil

Имам познат със RS6 закупена от Порше (може би първата RS6 в Пловдив).Лично пред мен направи 14/100 градско по табло,но караше бавно,спазвайки всички ограничения в Пловдив.Но при покупка на такава кола разход не се гледа.

Браво  Зюмбюле!Тва е кола,честито!

П.С.Мернах една такава в София,имаше стикери bitcoin...ти ли беше?

Мне, нямам стикери, само скромни фирмени лайсни под номера.

опа честито, по-яка кола е от актуалната! Само тия джанси нещо са ми трън в очите...

Карах Rs4 B7 9 години без проблеми, от 6 месеца карам RS6 4G ,  много правилно решение. Колата е супер 👍

On 12/3/2020 at 7:32 PM, Spunky said:

опа честито, по-яка кола е от актуалната! Само тия джанси нещо са ми трън в очите...

на външен вид новата е гръм, вътре ми е прекалено “дигитална”, преди няколко дена си мерих с racebox-a 0-100 кротко и до мене спира новото, вика “пичага, да ги тестваме”....колата пълен сток, обърнах му огледалата няколко пъти и се отказа, после правихме малко мохабет, разгледах я.....колата е яко орязана, тия евро норми са и ебали майката, без генерация звучи смешно, без софт върви по-слабо от стоково c7, добавяме че е и по-тежка и картинката е пълна....е63 и м5 и подават биноклите във всички дисциплини, сА напоследък гледам че бая лесно с даунпайп, генерация и софт стига 800кс та ше поживеем ше видим

пс: джантите на снимка не изглеждат толкова добре колкото на живо, vossen-a е топ 

Edited by zlobil

Новите RS6 & RS7 са брутални на външен вид, добре, че сложиха на RS6-тицата фаровете от RS7, а не си остана с тези от А6 :).

Вътре не са нищо особено, но интериора пак е по-хубав от този на М5-тицата в пъти.

Раздават им бинокли защото навсякъде ги сравняват с Competition и 63S и въпреки това бих ги избрал пред М5-тицата и Е-класата без да се замислям.

Пича от carwow често прави драгове и знае, че M5 Competition и 63S бият, но си купи RS6 да си кара ;).

5 hours ago, fifipaldi said:

Новите RS6 & RS7 са брутални на външен вид, добре, че сложиха на RS6-тицата фаровете от RS7, а не си остана с тези от А6 :).

Вътре не са нищо особено, но интериора пак е по-хубав от този на М5-тицата в пъти.

Раздават им бинокли защото навсякъде ги сравняват с Competition и 63S и въпреки това бих ги избрал пред М5-тицата и Е-класата без да се замислям.

Пича от carwow често прави драгове и знае, че M5 Competition и 63S бият, но си купи RS6 да си кара ;).

Купи си Джимни да си кара, RS-а е long term review car. Което не го прави по-малко хубав, разбира се.😁

И аз така мислех, но като му гледах клипа за RS-ката каза, че я е спекнал от - до, включително и зеления цвят със светлия интериор, но и така да е пак ;).

Деа знам, на мен интериора на мерцедеса и на м-ката ми харесва бая повече. 

питай чист бартер за рс4 б7 дали искат, ше му напълним и багажника с рикия

Edited by zlobil