Jump to content

Части, гуми и консумативи с които мога да съм полезен


Recommended Posts

Колега, в Евро 07 имат по-евтин вариант 80лв. марката е AVA Италия.

Не е мястото тука да го пишеш - пък особенно от евро 07 да се купува е най голямата глупост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами два тампона за макферсоните като за мен цена?б4 авант 95 год АБК мотора ако е от зна4ение

Отговорих ти на лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Кокич, дойде време да си обслужвам машината и ще ми трябват някои неща. Надявам се, че си по-добре и няма да те затрудня. Двигателя ми е AAD и ми трябват следните неща:

1. Ангренажен ремък

2. Ролка за ангрнажния ремък - сменяна е преди около 25000км, не знам дали се сменя на всяка смяна на ангренажния ремък, но предпочитам да я сменя ако е нужно

3. Централния болт, който държи шайбата долу - не съм го сменял при предишната смяна на ангренажния ремък и затова ще го сменя сега.

4. 2 броя О-пръстени за кулера на маслото (един за AAD мотор и един за ACE, ако са еднакви единия ще ми е резерва за Б4-ката на баща ми), че моя е омаслен

5. Въздушен филтър

6. Маслен филтър

7. Масло Kroon Oil 10w40 - 4 литра

8. Евентуално семеринг на лявата (шофьорската) полуоска на скоростната кутия

Май това е засега :hilezh: ако се сетя още нещо ще пиша. Пиши ми на ЛС ако ти трябва допълнителна информация - рама номер и т.н.

Поздрави, :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току ще взех пратката!Всичко беше мн добре опаковано,остава да се чуем с колегата Paho и да му дам нещата!

Верно тия накладки на Кюто много тежки,особенно предните.Добре че куриерите са твои хора :hilezh:

Поздарви и благодарности!

Редактирано от joro09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може ли да ми дадеш цена за

B4 94г ABK двигател

1 Свещи - колата се кара на газ четох че препоръчваш тия Champion EON ако имаш и някви други пиши цена и за тях

2 Ролка и ремък ангренажен - и какви марки са

3 Накладки предни

4 Тампони за заден мост

5 Тампони за макферсоните

Благодаря ти предварително :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страшен,колеги купуваите бес де се замисляте кокича е страшно одзивчив :hilezh: кокич минавали крака бьрзо оздравяване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интерева ме цената на DUNLOP DIGNOS D-01 205/55/16 89V.Ще се радвам ако споделиш и мнението си за тази гума.

Фирма КАМОР ТАЙЪРС ЕООД е изключителен вносител на DIGNOS-D01 за България.

Цената на въпросния размер е 180 лв.Ще се опитам да издействам добра отстъпка и ще ти пиша на л.с., ако успея.

Отзиви за гуми никога не споделям и препоръчвам винаги внимателно четене на тестовете и отзивите в автофорумите. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Успях да си сменя консумативите - всичко стана без грешка, мерси Кокич :flehan: . При смяната забелязах, че ми се беше извадил семеринга на разпределителния вал (добре, че не може да изпадне заради колелото :lol: ). Монтирах го обратно, но явно ще трябва да го сменя, каква марка можеш да ми препоръчаш? Предпочитам да е читава марка, както всичко което си ми намирал досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей Кокич, трябват ми 4бр. летни гуми, размер 195х60х15 . Какви гуми можеш да намериш? Прати ми ако обичаш на ЛС цени и т.н.

Поздрави :lol: ,

Вальо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Тампони на ауспуха за A4 B5 avant 1.9 TDI AFN facelift можеш ли да намериш колега ?

Тампоните са 3.

Този ли? Те са 2 при тебе. Има и 3-ти тампон, но не мога да приложа снимка. Да предлагат се и ще ти пиша защото имам забележки.

22888.jpg

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на КОКО, почти всички ремъцу и ролки за първоначално обслужване на А3-та.

Кокич, брат спаси ме от много нерви и разкарвания :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич, всичко е 6 точки.

Само да питам , лайсните само така на крачетата ли се държат или и лепило се слага за по сигурно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич, всичко е 6 точки.

Само да питам , лайсните само така на крачетата ли се държат или и лепило се слага за по сигурно?

Ако номеродържачите ти имат прорези не е нужно лепило, но бъди много внимателен при монтожа защото често се чупят 1-2 щипки.

В противен случай ползвай непременно лепило. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако номеродържачите ти имат прорези не е нужно лепило, но бъди много внимателен при монтожа защото често се чупят 1-2 щипки.

В противен случай ползвай непременно лепило. :birthday:

Позна , само една щипка се счупи, добре че се падна средна.

Но аз предварително сложих лепило и на двете лайсни , така че стана бетон. :bia:

Редактирано от vancho20
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...