Jump to content

Проблем с политикта на сайта !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Кретена, който е променил снимките и профила ми да бъде така смел да си каже, КОЙ е ?

е загубихте един човек, който имаше добро отношение към форума ............

благодаря за жеста :) ......................................

ЕДВАЛИ ОТ ТОЗИ ФОРУМ ИМА СМИСЪЛ ЩОМ НЯКОЙ ПРОВЕРЯВА СЪОБЩЕНИЯТА МИ И СМЕНЯ НАСТРОЙКИТЕ МИ .......

приятен ден на всички!

Към администраторите може би е необходимо достъпът до профилите да бъде ограничен ! ;)

Адрес на коментара

не казвам, че е той а че някой има достъп до паролте ............колко лесно е да някй да разбере палота ми ...?

Мен вече нищо не мое ме учуди.П.П И аз получих от колежката доста странна препратка към некви сайтове. ;)
не съм ти я пратила аз, а онзи който е решил да се прави на интересен !

Довиждане !

Редактирано от ILIANA
Адрес на коментара

Колежке, можеш да си сигурна, че е станала някаква грешка! Тук никой от администраторския екип не би си позволил подобно нещо. Най-малкото, защото няма време да се занимава с подобни глупости. Успокой се, случаят ще бъде проверен! ;)

не казвам, че е той а че някой има достъп до паролте ............колко лесно е да някй да разбере палота ми ...?

Практически е невъзможно някой да ти види паролата. Каква е вероятността да си я съхранила на някой компютър, от който си влизала във форума, и след това някой друг да е имал достъп до него? :)

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара

Колежке, едва ли някой от администраторите или "имащите права" ще седне да променя снимката ти. Просто моето впечатление е такова- за пример визирам случая в който определена група потребители (и аз включително) се "размотаваха" с еднакъв аватар. Тогава администратора имаше пълно право (май) да "попромени" картинките но не го направи... Това е моето мнение. Станала е грешка.

Адрес на коментара
Практически е невъзможно някой да ти види паролата. Каква е вероятността да си я съхранила на някой компютър, от който си влизала във форума, и след това някой друг да е имал достъп до него? ;)

и аз така мисля, че е станало

Адрес на коментара

Още повече, че паролите не се пазят в явен вид, така че просто няма как да стане.

А колежката да не сипе обвинения преди да провери как е станало, да не се налага да се извинява публично после :hilezh::bia::)

Адрес на коментара

... историята познава и по-драматични случаи с ползване на чужди никове, но за това са си виновни самите потребители. Достатъчно е да активираш автоматично логване от някое РС в зала и всеки седнал след теб и отворил audibg.com е вътре с твоя акаунт.

Така че помисли си добре къде и какво си правила преди да нападаш админите !

:hilezh:

Адрес на коментара

Айде да споделя. Тоя номер (с крадене на "личноста") го приложиха за пръв път в "Спамилнята" (до която още не ми се дава достъп де :wall: ). Целия трик е да боднеш един линк в темата. Всеки който цъкне в/у линка си праща всичко на тоя сървър. От там нататък може да се логне с чужд ник и да се маже. Ако не се лъжа Corso беше един от изгорелите.

Накратко - ILIANA, спомни си дали не си цъкала на някой линк който не се е отворил съвсем адекватно. Останалото е работа на модератора. Той знае какво да прави :bia:

Адрес на коментара
Айде да споделя. Тоя номер (с крадене на "личноста") го приложиха за пръв път в "Спамилнята" (до която още не ми се дава достъп де :wall: ). Целия трик е да боднеш един линк в темата. Всеки който цъкне в/у линка си праща всичко на тоя сървър. От там нататък може да се логне с чужд ник и да се маже. Ако не се лъжа Corso беше един от изгорелите.

Накратко - ILIANA, спомни си дали не си цъкала на някой линк който не се е отворил съвсем адекватно. Останалото е работа на модератора. Той знае какво да прави :bia:

епа той корсо нали е ламер

той нема да изгори

шемале

Адрес на коментара
само Хитмана може да каже кой с кво IP се е логвал на въпросния юзер

Може , ако има постове, при условие , че въпросния пакостник не е използвал ника на Илиана за писане във форума, а само е сменил аватара ??/ не знам от къде ще се вземе инфо за IP-то.

предполагам, че е станало точно това, което Васко и Бруно казват - влизала е от някъде във форума, като е запомнила настройките и после някой друг се е логнал с нейния ник.

Адрес на коментара

За успокоение на Илиана - и с Хитмана и с други разбирачи извън форума съм обсъждал въпроса възможно ли е Админа да ми чете личните съобщения - отговорът на всичките беше "никой освен теб". :hilezh:

Адрес на коментара
За успокоение на Илиана - и с Хитмана и с други разбирачи извън форума съм обсъждал въпроса възможно ли е Админа да ми чете личните съобщения - отговорът на всичките беше "никой освен теб". :hilezh:

КОКО не вярвай на такива приказки :hilezh:

Адрес на коментара
Дрън, дрън. Всички в темата си го набихме с тоя линк. Той просто беше по БРЪЗ и затова го отнесе :hilezh:
БрЪз съм баце! И съм луТ! :hilezh::hilezh: Мани майтап, наистина стана така! Ония ми се извинява на лични 100 пъти, явно беше добронамерен смот! Ама не е правил друго освен да ми редактира един пост!
епа той корсо нали е ламертой нема да изгоришемале
И аз те обичам муцко цайсата! :rotcol:
Адрес на коментара
За успокоение на Илиана - и с Хитмана и с други разбирачи извън форума съм обсъждал въпроса възможно ли е Админа да ми чете личните съобщения - отговорът на всичките беше "никой освен теб". :blackey:

Да бе адски трудно е да влезе в базата данни и да погледне съответната таблица. :flipoff:

Единственото за което се сещам, че е защитено са паролите (май с md5), всичко друго си е в явен вид по табличките. Стига да имаш достъп до базата данни де. :hilezh:

Адрес на коментара
Кретена, който е променил снимките и профила ми да бъде така смел да си каже, КОЙ е ?

е загубихте един човек, който имаше добро отношение към форума ............

благодаря за жеста :hilezh: ......................................

ЕДВАЛИ ОТ ТОЗИ ФОРУМ ИМА СМИСЪЛ ЩОМ НЯКОЙ ПРОВЕРЯВА СЪОБЩЕНИЯТА МИ И СМЕНЯ НАСТРОЙКИТЕ МИ .......

приятен ден на всички!

Към администраторите може би е необходимо достъпът до профилите да бъде ограничен ! :D

Здрасти, свържи се с мен на лично съобщение. Само от един IP адресс ли влизаш ?

Никой от модераторите или аз ще ти пипнем профила.

Адрес на коментара
За успокоение на Илиана - и с Хитмана и с други разбирачи извън форума съм обсъждал въпроса възможно ли е Админа да ми чете личните съобщения - отговорът на всичките беше "никой освен теб". :)

Искали са да те успокоят. Може би защото не биха го направили, а и през ум не им е минавало да го вършат.

Но по принцип може да стане.

Потърпевша съм точно от такова деяние, не само админа ми е прочел съобщението, но беше го и редактирал. :stupid: Естествено, повече не влязох във въпросния форум.

Адрес на коментара

Знаех си аз защо админа не влиза тук по цели седмици. Имал работа? ДРЪЖКИ.

По цял ден разбива потребителските пароли и пише от името на всички във форума. За да трупа мнения.

Всъщност този форум има ПЕТ реални потребителя които с 10 компа генерират менията на всички останали.

Това мнение е писано от бъг в МАТРИЦАТа. Тази част от програмата е клонинг на админинистраторския панел и се предлага като безплатна защита срещу ФЛУУД.

Вече не знам кой го писа това. И не мога да го изтрия. Спруи д апиъшеш гатт мръссснаяаа..а ;амлмлаа

а

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! жцм

сджцццццццццсссс

ж жфффд г

фг гнхгхнхг

пип -пип - пи пи пиииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии.

This user was deleted. By auto check system. I'm somhwere out. Behind you. :hilezh:

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...