Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

Много хубаво, особено ако този зад теб има същата система, иначе... кел файда :)

Редактирано от Creep
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Като иска от Министъра на Транспорта на Русия към VAG заради DSG кутиите/

Па да си карат тогава москвичите и ладите като не им харесва ДСГ-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички! Имам една питанка относно ММИ на 4ф-то.

 

 

Като влезеш тука

 

7139214F.jpg

 

 

 

... ти излиза това

 

7139219Q.jpg

 

 

... и това

 

7139223X.jpg

 

 

 

Та въпросът ми е за какво са тези работи? Като се маркират всички и се потвърди (ако е само това) какво става после? Излизат ли някакви менюта някъде?

 

И още едно въпросче: Понеже CD-диска много малко песни побира (аудио СД), чейнджъра ще прочете ли ДВД (4.7 GB) аудио диск?

Мерси предварително!

Поздрави!

Редактирано от kazichene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите ДВА диска с навигацията за 2014. Първия е за западна Европа, втория за източна: http://a6retrofit.com/mmi-2g-navigation-dvd-europa-2014/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря да нави-дисковете колега!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите ДВА диска с навигацията за 2014. Първия е за западна Европа, втория за източна: http://a6retrofit.com/mmi-2g-navigation-dvd-europa-2014/

Трябва ни един "Thanks Button" в тоя форум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или да си даде пейпал адреса и да му благодарим :)



Вчера карах 4Фка на 100к км, много арна кола, дори имаше компас в огледалото, голяма мания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой не си ли продава А6. Задължително трябва да е 3,0 TDI, автомат, парите които са определени за бюджет са 17000-18000лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента има 4.2 на 17к на 110к км с всички екстри, включително подгрев отзад, компас, босе...2005-та година е колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Версията на навигацията, която трябва да видите ако всичко е наред. В дясно както се вижда, новите участъци от магистралата са нанесени :)

 

navi2014.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен си :zustimm: А трябва ли някакъв ъпдейт на софта, за да тръгне?

п.п. И понеже малко индианец си падам на какъв диск и скорост трябва да се запишат (предполагам DVD диск 4.7 ГБ) ??

Редактирано от kazichene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко непрактично ми се струва това с двата диска ,

няма ли начин да се направи на един диск-знам че не зависи от теб но , да попитам .

По тази логика аз когато се прибирам от скандинавието трябва да сменям три пъти дисковете .

Редактирано от mitaka359
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има логика защото добавят все повече и повече информация към картите - points of interest, нови пътища и тн. Просто едно двд не е достатъчно. Слагаш си другия диск в жабката и като ходиш по-назапад от диск две просто спираш и си ги сменяш, не е кой знае колко сложно.

 

 

Kazichene - трябва си последната версия на MMI - ето ги дисковете и инструкции как да си обновиш до последна версия http://a6retrofit.com/mmi-software-update-4l0-998-961-5570-5-5-70/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой не си ли продава А6. Задължително трябва да е 3,0 TDI, автомат, парите които са определени за бюджет са 17000-18000лв.

 

Всичко се продава като се появи купувач с парите :)

 

Вижте в Капитолия, в момента има 2 изглеждащи читави 4ф-ки, приличат ми на форумни, защото съм ги виждал някъде, на живо ли, по снимки ли..... не помня вече. 1000лв. ще смъкнете според мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...