Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Страхотна тема. Дали няма да е по-удобно да се систематизира информацията в един ексел файл или нещо от сорта? Така трябва да прегледаш 70 страници за да намериш даден човек .. 

Иначе аз се занимавам с ITSM (IT Service Management), в частност Account Process Lead Incident Management - HP 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента работя като чистач в Норвегия за летния сезон, но иначе поработвам като електричар по строежите :)

Редактирано от loopfellaz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Mainframe съпорт, общо взето печеля пари :)

 

Хоби ембедед системи както писане така и разбиране и изучаване.

 

Ако на някой му трябва помощ съвет (макар че не смятам че мога да дам дълбоко компетентен такъв) насреща съм! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Преводач от АНГ на БГ и обратно, работа с програми INFOSTAR, NAVISION, координиране и планиране в сферата на бързооборотните стоки(завод за минерална вода ДЕВИН АД).

Хоби : много обича си базика колата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Системен администратор. Засега се занимавам с Accellos One Wareouse и различни системи за B2B комуникация. Backup support съм и на SAP/BW системите ни. Когато се наложи, се изявявам и като програмист - Java, SQL, ABAP (него все още го уча).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз пък съм управител на транспортна фирма.Агент към Лев Инс.Отделно се занимавам с фотография :)Участник съм към една кауза за отварянето на първата българска библиотека в САЩ.Трябва да се спасява българското съзнание на последното българоезично младо поколение там :)

 

 

 

Редактирано от NATALE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Продавач-консултант www.radimex.eu 

 За колегите от форума предлагам отстъпки като при покупка на едро за всички налични стоки. Пращам по еконт с 20% отстъпка от куриерската услуга през сайта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вградени (embedded) системи, по-конкретно системки за диагностика на едни дизелови двигатели, в единия цилиндър на които може да се събере целия AFN барабар със скоростната кутия и кардана :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

За почти 2-те години които имам книжка съм работил предимно като шофьор (дори и личен),куриер,разносвач,по настояще работя продавач и шофьор в Дринк енд драйв :д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...