Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Пробвай да залееш кората от вътрешната страна със разтопен силикон. Ако от външната страна много се личи пукнатото може да лепнеш на двете кори карбоново фолио. Не е най-голямата красота, но може и да стане.

По-скоро ще карам без кори отколкото карбонка фолио. Ще се мислят варианти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 5 часа, kx3m написа:

Колеги, някой знае ли тази долната централна решетка до халогените как се води, като номер или точно име? На визия е същата като S4, а на снимката по размер е като стандартната решетка, сложена на нормална броня.

 

 

Това е решетка от S4, която е срязана, за да влезе в бронята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте идеи как да изкарам звук от говорителите, като свържа телефона. Със самото свързване няма проблем, всичко излиза на навито, но след като вдигна настъпва тишина и нищо не се чува. Рестартирах навигацията от двата бутона, рестартирах телефона(айфон 6+), на телефона при разговор е сложена отметка да се чува през колата. Друго пропускам ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, kx3m said:

Колеги, някой знае ли тази долната централна решетка до халогените как се води, като номер или точно име? На визия е същата като S4, а на снимката по размер е като стандартната решетка, сложена на нормална броня.

Sept11004.jpg

 

рязана решетка от s4 е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да май ще играе флекса ако трябва да е същото :hilezh: другия вариант е gmbh s line броня, но пък и там се дялка по некоя ламарина от старата броня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Nikieva написа:

Отзад всичките букси ли са ти закачени ?С каква музика си в колата?

Не съм ги гледал. С Bose съм.

Преди 8 часа, kx3m написа:

да май ще играе флекса ако трябва да е същото :hilezh: другия вариант е gmbh s line броня, но пък и там се дялка по некоя ламарина от старата броня.

По-добре вариант 2, играл съм го. Поне дялканото е отвътре и не се вижда нищо. Това от снимката на мен не ми харесва, някакъв франкенщйн е.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е така, ще се свързва ли с телефона и да прави абсолютно всичко, с изключение на възпроизвеждане на звук? Аз се позачетох из нета и си мисля, че подозирам какъв е проблема. Според мен блутута не се разбира с босето, защото може да е ретрофитнат. 

Намерих това в нета, но ако някой ми преведе точно решението, ще съм му благодарен.

http://audiforum.us/threads/no-sound-from-bluetooth.20114/

Доколкото разбирам, трябва специален кабел за босе система. 

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя човек е bsdnikolov, пиши му на лични, че може и да не види темата.

От темата, която си дал разбрах, че причината е в това, че сигнала на говорителите при Bose, минава през усилвател.Вариантите са пренареждане на буксата или специален кабел с Bose, ако въобще има такъв(цената сигурно ще е ужасна).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ти ,провери си босето-предполагам concert 2, дали отзад са вързани всички букси,има 3 от едната страна,и една червена от другата-тя е за нави и тел.Да ще се свързва с блутута,и ще ти изписва на фиса кой набираш или кой те търси,но няма да чуваш колоните.Можеш да си направиш експеримен да се сдвоиш с блутута и да набереш някой около теб,да ти вдигне и да ти каже дали той те чува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти буксите как са. Аз съм RNS-E + bose + Bluetooth. Ако не се вижда добре ще ти ги снимам по добре :) имам и блутут модул ако решиш да разглобиш мога да ти го пратя да пробваш с него дали работи :)

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Редактирано от Rosen9449
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е кой знае какво. Махаш пасажерската седалка повдигаш мокета и отдолу е блутут модула в една голяма пластмасова черна кутия :).. Имах приятел с А6 4ф със същия проблем като твоя след като смени модула всичко си дойде на място и той е с босе, а взе модул от кола без босе, само буксите включихме и всичко си заспа, без допълнителни кодировки . Ти реши ако има нещо ще помагам

Редактирано от Rosen9449
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес както си карам ми светна датчика на таблото за еърбега от какво може да е?

Колата е а4 б6 авант

Редактирано от tonkata0770
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете от къде си намирате батерии за дистанционното на печката. Такива дето стават, че навсякъде ми предлагат едни ужким отговарящи на ориналните, но не успявам да ги сложа...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, ionov написа:

Колеги, кажете от къде си намирате батерии за дистанционното на печката. Такива дето стават, че навсякъде ми предлагат едни ужким отговарящи на ориналните, но не успявам да ги сложа...?

Аз си купих едни със същия индекс, но и аз не можах да ги сложа нормално. За целта разглобих шиничките на дистанционното където опират батериите, премахнах едната шина за да може да влезе батерията, свързах двете батерии чрез запояване на кабелче /или 3 батерии бяха, не помня/ и свързах в оставащите два края на шиничките. Дистанционното тръгна, но явно имам проблем в печката, понеже тя не запали. Може би се касае за свещ или друго, но засега я оставих, все пак пролетта дойде. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,имам нужда от малко съвет, за малък проблем.

Онзи ден в дъжда,ми светна жълтата лампа на таблото,която е за накладки.Днес ги смених и ми излезе грешка ,този път червена лампа-кръг с удивителен знак, и двете скоби отстрани-както е за накладките с надпис FRENI.Чека ми изписва този надпис-Fermare la vettura controllare liguido freni e olio idraulico.На преводача ми излезе да си проверя спирачната течност и хидравлиичното масло.И двета са на макс-проверих ги.Колата е закачих на компютър,при други двама различни майстори от този,да изчисти тая грешка ,но не излиза абсолютно нищо.Някой имал ли е тоя проблем,да даде някакъв акъл,датчиците,ги откачихме и закачихме няколко пъти,да не би компютъра да не разпознава новите накладки ли- не знам.

Давайте съвет-че това само пищи и мига на таблото.Колата е В6

Редактирано от miti4nia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, предлагам да си провериш първо буксите на предните колела.Разкачи ги и ги дай на късо с едно мостче, ако грешката изчезне, проблема е ясен...хлабава връзка или окислени клеми.Не мисля, че имаш проблем с датчиците за ниво, понеже щеше да си го пише на диагностиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...