Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Има ли някаква специфика при запис на мп3 дискове за RNS-E? Аудио диск ми тръгва, а записан мп3 не може да разпознае файловете. Правя го на 2 скорост със cdburnerXP.

Колега, при RNS-E   mp3 файлове не се ли четата само от картите? Доколкото се сещам дискове не чете с mp3. Може да греша разбира се, не съм 100% сигурен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам. Помислих, че чете и дискове мп3. Най-вероятно си прав, друга причина не виждам да не тръгват. А зацапана оптика как се чисти, с някакъв диск става ли, или трябва да свалям навито?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

attachicon.gif20150125_132111-500x500.jpg Колеги дайте съвет за подмяна на светлините на багажника над задния ДК номер.... При мен видийките с който са захванати са с разрушени глави и няма как да се отвият....

На моите им разпробих главите, извадих старите плафони, купих си нови от Аутотехника за 50лв. и ги залепих със силикон.Вече 2г. не са мръднали и няма влага вътре.

Другия вариант е сваляне на рег. номер, демонтаж на кората в багажника и сваляне на целия механизъм, за да е удобно за работа.разпробива се болта внимателно да не засегнеш алуминия и монтаж обратно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той ДПФ-а се вижда като вдигнеш капака, зад мотора от ляво, на ваг кома от 67-75 канал са стойностите. А нивото на маслото на ваг се вижда, но при мен винаги седи на 23мм :nixweiss: . Не помня канал обаче, пише ойл левъл... разцъкай ги.

Благодаря ти Колега

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

Редактирано от ikoseomer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам още един въпрос относно реглажа на помпа дюза. Колко трябва да затягам болтчето отгоре на дюзата, за да го върна след това 180 градуса назад?

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко трябва да затягам болтчето отгоре на дюзата, за да го върна след това 180 градуса назад?

 

Има крайно положение и спира да се върти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам още един въпрос относно реглажа на помпа дюза. Колко трябва да затягам болтчето отгоре на дюзата, за да го върна след това 180 градуса назад?

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

На 180 или на 90 трябва да се върнат?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

 

Имам странен проблем с колата, за който ви моля да ми помогнете с мнението си.

 

Само когато колата е загряла и изгася двигателя, а после го запаля на дисплея светва EPC, а двигателя държи 1200 оборота, не обичайните 850.

 

Необичайно е, че не пали от четвърт оборот, а трябва да повърти малко, че даже и да натисна газта.

 

Като оставя двигателя да изстине си пали от четвърт оборот и няма никава идентификация за грешка.

 

Някакви идеи?

 

Двигател 1.8 Т BFB на ауди A4 В6

Редактирано от Stanley_S
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какви градуси трябва да. държи колата след като загрее? Четох, някъде, че 90 трябва да са. Моята повече от 70 не отива. Термостата ли ще да е проблема?

А4 Б6 1.9 дти 04г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблото е програмирано да забива точно на 90 ако температурата е между 85 и 95. Това е направено с цел да се спасят до колкото се може портфейлите на перфекционистите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, Pav3l написа:

Този мотор е с термостат на 87 градуса, но реално държи стрелката на 90. 

А колко долу горе е Термостата като цена колега?

И пречи ли да се кара така?

Редактирано от marianski_80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е много скъп! https://www.autopower.bg/термостат-audi-a4-sedan-8e2-b6-1.9-tdi-d640c44.html

По-добре го смени и си вкарай двигателя в температурния режим, който трябва да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 09/03/2016 at 20:24, ivailo_slavov написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Мерси :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5.03.2016 г. at 7:48 PM, dimitrov788 said:

Който мога да купя от? :)

Съвета ми е да махнеш RNS-E-то и да развиеш винтчетата на горния капак. Окото се вижда най-отгоре и можеш лесно да го почистиш доста по-качествено от дисковете с четчица. Не е сложно при RNS-E.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...