Jump to content

Recommended Posts

преди 25 минути, Wizi написа:

В момента Display name = User name. Виж дали можеш да се логнеш в тапата с Display name.

Няма как да го направя понеже този user name (Display name) трябва да е свободен за тапата a той не е... Предполагам че и други колеги ще имат този проблем понеже идеята на тапата е да има един юзер за много форуми.

Адрес на коментара
15 hours ago, N1995 said:

Старата мобилна версия беше супер удобна тая новавата нещо не е много мобайл френдли :( под-форумите са трудни за кликане хем съм с бая голям дисплей

Съгласен, също една от основните функции, на които се радвах в мобилната версия липсва - да помни до кое мнение си прочел дадена тема.

Адрес на коментара
Преди 1 час, petio_venkov написа:

Хайде и от мен, нещо.

1. Когато искам да следя дадена тема и натисна върху бутона "следвайте темата" - той става оцветен, но продължава да пише "следвайте темата". Може да се замени с "последвано", примерно.

1. Fixed. Споделете дали така преводът ви устройва

Адрес на коментара
8 minutes ago, bomini said:

Съгласен, също една от основните функции, на които се радвах в мобилната версия липсва - да помни до кое мнение си прочел дадена тема.

И аз бях в такава заблуда. Дискутирахме го по-нагоре. Цъкай на гръгчето/звездичката, която се намира пред заглавието на темата.

  • Like 1
Адрес на коментара

Е на старата мо илна нямаше нужда да е точно на кръгчето/звездичката, а дори на заглавието да се цъкне, пак отиваше на последно непрочетено мнение.

Все пак на мобилния е по трудно да се уцели малкото кръгче и така само ае генерира трафик от устройството.

Адрес на коментара
On 9.03.2016 г. at 9:20 AM, Raino said:

Получавам email при всеки нов отговор в тема, която съм писал, а уж съм си направил настройките.

Моля, някой да го погледне това, искам да получавам email само при ново лично съобщение.

Пуснати са всички настройки, да могат да се сменят от потребителите.

Погледни сега дали нещо от новите, които виждаш, не е това, което ти трябва.

 

 

Моля погледнете си настройките за получаване на нотификации.

Адрес на коментара

Относно логването.

Пуснати са опциите за логване в системата с Display Name и E-mail.

При ъпгрейда, една от задължителните стъпки беше конвертиране на Display Name = Username.

Ако на някой сме му сменяли Display Name-a, някога, ще може да се логне с e-mail на акаунта си.

Адрес на коментара
преди 7 минути, HITMAN написа:

Относно логването.

Пуснати са опциите за логване в системата с Display Name и E-mail.

При ъпгрейда, една от задължителните стъпки беше конвертиране на Display Name = Username.

Ако на някой сме му сменяли Display Name-a, някога ще може да се логне с e-mail на акаунта си.

Някой може ли да сподели след като Display Name = Username (А=В) досега като се е логвал в тапата с В и вече го няма В как може да се логне с А в тапата? Ако "А" e зает вече user name...?

Адрес на коментара

Email?

За "тапата" трябва да има нещо по техните форуми, не сме първите, които минават към IPB4.

Адрес на коментара

Опс ясно за tapatalk - logout от АКБ след което при логване отново предлага и с Display Name (t.e. разбира че е сменен юзера). Сори за спама.

Редактирано от Broom
  • Like 1
Адрес на коментара

Преди се виждаха потребителите четящи дадена тема, показваше ги в долния край, сега май липсва това или аз не го забелязвам.

Адрес на коментара
19 hours ago, martinich said:

Преди като натиснеш непрочетени мнения (сега непрочетоно съдържание) не излизаха теми от купува-продава. Сега ги зарежда, което според мен е минус.

Филтрирам ги в момента.

 

Относно Activity Feed-a, може да си създадете ваш собствен и да изберете както да се появявя като отидете на Activity / Активност.

Default Stream-a e "Unread Content" "Непрочетено съдържание", но важи и за всички останали.

Цъкате там където съм оградил с червено.

 

 

 

1.png

2.png

Адрес на коментара
преди 31 минути, Митака написа:

Преди се виждаха потребителите четящи дадена тема, показваше ги в долния край, сега май липсва това или аз не го забелязвам.

Може ли да провериш отново? Би трябвало да се вижда сега.

Адрес на коментара
преди 21 минути, Един_Луд написа:

Може ли да провериш отново? Би трябвало да се вижда сега.

Да, сега се виждат! :zustimm:

Адрес на коментара

ще има ли възможност да се видях по старите теми за които съм бил абониран ? 

същото е и със мненията - не мога да видя темите във които съм писал

все още линковете се отварят в същия таб, а не във нов  

  • ПП: Тъкмо си наредя отстрани блокчетата от блок мениджъра и хоп изчезват след някое друго презареждане <_<
Редактирано от wolverine
Адрес на коментара

Chrome на Android 5.1 - анимацията след натискане на бутона в горния десен ъгъл за отваряне на менюто за съобщения, нотификации, изход и профила върви адски насечено. Също така, докато си въвеждах името също имаше едно брутално засичане, след което изведнъж вече всички символи бяха въведени. Това от нормалното забавяне в следващите 3-5 дни ли е или има някакъв проблем с мобилната версия?
ПП Няма дори мизерен шанс да е от телефона.

Адрес на коментара

Имах проблем с логването не ми даваше да се логна с никнейма, след което пробвах с показваното име във форума и става. Преди се логвах с никнейма а сега не ми дава?

Адрес на коментара

Преди ставаше да се види какво е  написал първия и последния с едно хиксче отстрани,при което ако видиш ,че нямаш интерес към темата не я отваряш.Възможно ли е това пак?

Адрес на коментара
Преди 2 часа, eraser87 написа:

цСамо при мен ли се показва всеки коментар в темите отделно? Има ли как да се направи като в старата версия?

Capture.PNG

ц

123132.jpg
how to screenshot on windows

явно в доста теми,които съм писал преди,няма да мога да ги намеря.

Намерих ги.Ще свикнем

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...