Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@Dan4ote Все пак да питам,нали чуваш едно тъничко виене,което спира след около 5 сек,като отвориш шофьорската врата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/29/2020 at 6:13 PM, МИТАКА1654 said:

@Dan4ote Все пак да питам,нали чуваш едно тъничко виене,което спира след около 5 сек,като отвориш шофьорската врата?

 

ако виенето се увеличи смени помпата. При мен много се увеличи и се наложи да я сменя. Не е правила проблем, но вече беше много шумна и явно има някакво износване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отключваш колата и при отваряне на вратата започва този шум за няколко секунди. Това е помпата, която се намира в резервоара (да ме поправят колегите ако греша). Нормално е да се чува леко, ако се засили и почне да ти прави впечатление е добре да се смени. Аз взех OEM, а си мисля, че алтернативна няма така или иначе, но и да има по-добре не слагай ако в някакъв момент се наложи.

Редактирано от Yassst
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Може ли колегите, който имат 313 коня двигател да си кажат мнението на този двигател. Притесняваме, че сякаш има едно тракане от веригите или си въобразявам. Проблема е, че колата е в Белгия а нямам възможност лично да я видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си работи нормално.Този мотор студен е доста по-шумен от загрял такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми се струва че чука от нещо? Има и лек шум на вериги. Не е болка за умиране ама чукането не се знае, проверете дюзите как са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чукат дюзите,като е студен е нормално да работи по-остро.Няма вериги,които да се чуват постоянно,ако са вериги,изтраква остро при палене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен по-скоро на дюзи ми чука леко, но не е казано, че не са добре. Зависи и колко е било студено. Щеше да е добре клипчето за започва преди да се запали двигателят. 

На 4 секунда се чува нещо като заглъхване, но това мисля е от самия клип?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежи, трябва ми някой консуматор само на запален двигател (не на контакт), за предпочитане в моторния отсек. 

Някакви идеи? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.01.2021 г. at 13:26, МИТАКА1654 написа:

Чукат дюзите,като е студен е нормално да работи по-остро.Няма вериги,които да се чуват постоянно,ако са вериги,изтраква остро при палене.

Не Бъди Толкова сигурен.Веригите се Чуват отчетливо и постоянно при около 1500 Оборота Ако е изпуснал Обтегача.

 

Редактирано от Auto_Tex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.01.2021 г. at 18:35, zhelyazA6 написа:

Младежи, трябва ми някой консуматор само на запален двигател (не на контакт), за предпочитане в моторния отсек. 

Някакви идеи? 

 

Не е ясно какво точно питаш. Трябва ти да намериш консуматор или да сложиш такъв? И с каква цел?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми да намеря такъв консуматор, за да вържа към него управляващ сигнал само при работещ двигател

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С мултицет провери бушоните и релетата до които имаш достъп. Може да намериш.

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,тази вечер докато се прибирах и изгасна климатроника тотално дори подсветката на бутоните не свети,само подгрева продължи да работи,някой да се е сблъскал с такъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да му е изгорял бушона - смени го и виж дали ще се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Въпроса е колко ще изкара, гугъл ъпдейтва постоянно в последните седмици. 

Дано ти работи възможно най-дълъг период, че на един колега работи три дни..... 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.07.2019 г. at 12:26, Nikola_RS написа:

благодаря,повече от елементарно било

Колега би ли споделил какви са стъпките за смяна на логото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от няколко дни съм с едно безжично зарядно и много му се кефя, затова реших да споделя инфото, за хората които не са го срещали вече 🙂

10W, от ebay, 114 лв, с безплатна доставка. Направено е точно за A6 C7 и пасва много добре, в средата е гума и не се парзаля,  почти като заводско изглежда 🙂

 

20210123_143524.jpg

IMG-7c07d5ea37d6e0d36b37b1ce2788936c-V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...