Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Да 2,0 дизел е мотора и даже мисля ,че откъм разход на масло е повече от добре ,от смяна на смяна около половин литър доливам при условие,че я натискам доволно но със стария датчик така започна да святка масльонката а маслото е на ниво и затова го смених и не беше святкъл от както го смених до днес ,долях 200гр.и ще видя какво ще стане .А на новият датчик човката е по къса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги, може ли да ми кажете как да разбера какъв по вид е двигателя ми /имам в предвид трите латински букви които виждам че изписвате/, понеже не зная къде да го видя или разбера. Колата ми е А4 В7 2005г 2,5 TDI -163 коня. Номерът на рамата ми е WAUZZZ8E06A129390, но никъде в документите не видях номер на двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги един въпрос значи моята б7 нямаше задни ел.стъкла смених кори с копчета , сложих махинка и окабеляване сега трябва ли някакво обучение с ваг-ком че да тръгнат стъклата и светлините на корите ?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да трябва да се кодира комфорт модула за да тръгнат.

А самия комфорт модул смени ли  го с такъв  който поддържа задни ел.стъкла,понеже не си го споменал  при нещата който си сменил,за това питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кажете какво може да е станало като угася колата искарам ключа и почва това пищене и задните стопове светят... Спират почват спират почват сами,какво може да е

ето клипче
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този който е във вратата го смених че сложих и прибриране на огледала

ако си сложил огледала , копче и машинките няма никакво обучение ! Аз го направих и сега огледалата се прибират ! 

Много хубава екстра 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи няма нужда за задните стъкла никакво бърникане с ваг ком?!?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се разкара ски сака на б6 авант, но все пак без да го изрежа с ножицата, в смисъл да го махна и някога евентуално ако се наложи да го ползвам да мога пак да си го сложа. Че ми писна кой се качи отзад и  " - Я, кво има тука...." и отиде половин час борба докато го натъпча обратно та да се затвори капачето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах същото питане ... но никой не отговори. Едвам я вкарах таз торба ......

Напоследък доста съм си променил мнението за германските инженери ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aко го изрежеш със ножица нали се сещаш кога ще го сложиш пак ?  Освен ако не дадеш на някой да зашие цип там където реже за да може да си го сложиш някой път ... аз не бих сложил ските вътре :) имам си багажник и бих ползвал него ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да разберем с кои букви е скоростната ни кутия? Знам, че е 5-степенна ръчна, но моделите са мисля 34 вида...

ENM, FJP, EYQ, ENL, FJU, FEC, ENN, FTX, FPS, FTW, ENW, ENQ, GBN, GBL, GBM, GBP, GBK, GBS, GDT, GBQ, GBR, GFV, GFP, GFU, GFT, GGG, GFM, GZN, HFA, HFB, HFC, HFF, GYA, HFD

Моята кола е А4, 2006г. ALT 2.0 с предно предаване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам следния проблем, когато изключвам фаровете ми се отваря багажника ...Последно си сменях крушките на фаровете сложих лед на габаритите и на ксенона 5000к ,сега преди малко смених крушките на габаритите с нормални и пак го прави ...Възможно ли е да е ксеноновите :(  или просто е от нещо друго ,че ми омръзна да ги вадя фаровете :( ?

Колата е А4 Б6 с ориг. ксенон на късите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро огледай отзад куплунга, който захранва осветлението на номера и бутона на бравата (трябва да свалиш кората на вратата на багажника). Ако е изчезнала "маса-та" за самия бутон като изключиш габарита ще върне маса през самите крушки и ще се отвори багажника. Отзад на въпросния куплунг има 4 жици - две за осветлението на номера и две за бутона за отваряне на багажника.

Първо пробвай да откачиш въпросния куплунг и виж дали ще се отваря багажника. Ако не се отваря при изключване на фаровете значи проблема е там.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...