Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Добър сервиз в Сливен някой колега намирал ли е че ми трябва спешно

Добър сервиз в Сливен някой колега намирал ли е че ми трябва спешно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна са добри Юни Ауто - на "Цар Освободител", след Метро, от дясната страна, след бензиностанцията на  Ромпетрол. Не вземат евтино, но си разбират от работата!

 

А някой знае ли добър бояджия във Варна? Удариха ми предния ляв калник (който си е и понагнил) и искам да го сменя с нов, който да се боядиса!

 

Благодаря редварително!

Точно под Метро веднага вдясно 30 м навътре. Търси Венко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз горещо ги препоръчвам на всеки, който иска професионално обслужване на разумни цени и приятелско отношение. Страшно съм доволен от D-Bros :)

Още един глас за D-bros. Момчетата са железни. 2 коли карах при тях за преглед и диагностика преди покупката. Много ведри и наистина приятелски настроени. Предстои ми и цялостно обслужване на автомобила, който закупих при тях. Просто няма начин да отида в друг сервиз за в бъдеще!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да похваля сервиз "Автогланц" в с. Баня, Карловско: http://autoglanc.com/ . Оставих си А6-цата миналата неделя вечерта да я оправят след градушката. Ползват PDR технологията (това беше и причината да отида при тях) - възстановяват вдлъбнатините от градушката с издърпване с лепило без да се нарушава боята на колата. Боядисван е само предния капак защото е алуминиев, а и имаше следи от камъчета отпред. Разполагат с камера, имат компютър и сами си правят боята, като ползват само най-качестените бои и материали. Бяха ми казали 5-6 дни, че ще са необходими за ремонта и си спазиха срока :). Преди да си оставя колата ме разведоха из сервиза и това, което ми направи впечатление е, че дори и да се боядисва, първо изправят максимално вдлъбнатините и чак след това китват и боядисват - имаше доста коли подготвени за боя в сервиза. Колата я взех пастирана от тях без нито една забележка или следа от вдлъбнатина от градушката.

Едит: Закарах А4-ката за цялостно боядисване и оправяне на няколко щети. Справиха се отлично - колата все едно излезе от завода. Просто няма една забележка по боята - всичко е направено професионално. Колата я взех пастирана и измита отвътре :). Препоръчвам ги с две с ръце :gut:!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, можете ли да ми кажете къде в София има сервиз където могат да ми оправят имобилайзера. Днес обиколих поне 5 сервиза и всички като видят че е фабричен, казват че не могат да помогнат.

Проблема е често срещаният- лампата светва и колата пали и гаси след 2-3 секунди. Автомобила е Ауди А4 95-та.

Редактирано от cveteca
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, можете ли да ми кажете къде в София има сервиз където могат да ми оправят имобилайзера. Днес обиколих поне 5 сервиза и всички като видят че е фабричен, казват че не могат да помогнат.

Проблема е често срещаният- лампата светва и колата пали и гаси след 2-3 секунди. Автомобила е Ауди А4 95-та.

 

Колега защо, не разгледаш тази тема и да си оправиш проблемът сам.

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=89554

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги здравейте от скоро съм собственик на ауди а4 2003г B6 2.5 tdi qauutro 180p.s - бихте ли ми препоръчали добър сервиз в София в който имат опит и познания по този ремонта на този автомобил !! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Муцев и колегата му Ники (за монтаж и сервиз на газови системи).  

След оглед и уточняване на детайлите ни монтираха  ГИ на два автомобила (моя и на брат ми), като монтажа  буквално изглежда фабричен без компромиси и висящи елементи. Изключително коректни и сърцати момчета с нахъсани да свършат работа по най-добрия възможен начин.

До момента лично аз не съм получавал подобно отношение и внимание от никой и смятам, че на 101%-та може да им се довери човек, като на близки приятели!  

 

:respekt:   Днес цял ден усмивката не ми слиза от физиономията след, като изпробвах спортния режим на газовата и колата се оказа по жива от на бензин   :respekt:

Редактирано от cvetan83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за D-bros Automotive.Цецо и Любо са големи пичове.Момчетата са много старателни и рядко човек може да получи подобно отношение в днешно време.Пожелавам им само напред!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам и аз да ви препоръчам един майстор с малък сервиз до София-в Костинброд.Владо се казва.Работи много коректно,цените са му супер,отношението перфектно.

Занимава се с двигатели и ходова част,ремонт и шлаифане на глави.

Дава гаранция!

Ако проявите интерес,телефона му е0898711674 

Пробвах тези дни по впечатления от форума, погорих си ,с човека и е супер.

Такаче още един глас за него. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега защо, не разгледаш тази тема и да си оправиш проблемът сам.

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=89554

 

Почистих долу-горе по-начина описан в темата, но проблема си седи. Даже сега си свети постоянно червената лампа която е на централната конзола (до ключа за фара за мъгла). Все пак ако някой знае добър майстор който се занимава с оригинален имобилайзер, моля нека препоръча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Все пак ако някой знае добър майстор който се занимава с оригинален имобилайзер, моля нека препоръча.

 

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=254356&hilit=%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Спешно ми трябва тенекеджия/бояджия за боядисване на 3 детайла. Някъде в селата около София например или някое градче наблизо, понеже в София всичко живо е заето да прави градушкови коли. Случайно, ако някой знае кадърен майстор в София, който не е зает за месеци напред също да драсне едно ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, препоръчайте добър еладжия във Варна, да разбира и от по нови коли не просто да налучква с проба грешка.

Кажете и по каско кои сервизи сте ползвали за боядисване , нещо не останах доволен от оникс дето много го хвалят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

РЕГЛАЖ - преден и заден мост.

 

http://www.autoexpress-2.com/contacts.html

в дружба

 

накратко- имах проблеми с дърпане на волана на дясно в последните 2 години, по-скоро с летните гуми. ходих на реглаж, уж препоръчан, при уж специален специалист - всичко перфектно, няма какво да се направи.

поразмених гуми, имаше подобрение, но нови гуми не ми се купуваха.

 

отидох в този сервиз, много точен майстор, Дамян Дамянов, пипна и оправи всичко. Каза ми че дърпането било със сигурност от гумите и като сложа зимните е възможно да се наложи да отида пак. Дърпането изчезна, усащането при завиване се промени осезаемо, колата се подмлади :–). Просто на предишните 2 места не са знаели какво да направят! естествено препоръчани ................ псевдо майсторчета........

 

ПС. намерих го този сервиз тук от форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих пълно обслужване на новата колица в D-Bros Automotive при Цецо и Любо, много свестни и разбиращи от работата си, големи пичове са. Много доволен останах.    :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

За карбуратор и инжекциони Варна Цветен квартал тел.0888744156-Христо,кадърен и точен знам го от личен опит!

 

Вулканизатор,баланс гуми втора употреба Аксаково посока Добрич след бензиностанция Петрол тел. 0898694464-Николай!

 

Ходова част зад КАТпрегледите Наско Кар 78(ходил съм само веднъж) обяснява как и какво тел. 0888750726 Атанас Атанасов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Гласувам с две ръце за Цецо и Любо от D-BROS AUTOMOTIVE! Много съм доволен от момчетата, разбират си от работата и успяват да я свършат така, че следващия път, да не се замисляш в кой сервиз да отидеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги от скоро се преместих да живея в Бургас и не знам при кого да си закарам колата при евентуален проблем.Ще бъда благодарен ако ме насочите към някой сервиз в който да си свършат работата като хората ,а не на две на три :) Благодара Ви предварително! :)

За Варна мога да препоръчам Юни - Ауто след метро посока Аксаково.Малко скъпичко взимат ,но работят като хората,нямам забележки до момента от тях.Докато живеех в Варна ,само при тях съм си правил колите и всичко е било коректно и в срок :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

+1

D-bros Automotive

Препоръчвам сервиза на Цецо(Cvetan830) и Любо (Lubaka Boy)Тел. 0898555625. Много компетентни момчета с перфектно отношение към клиента и автомобила. От много време търсех такъв сервиз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Какво мислите за Аутотехника??? Наскоро ходих там за диагностика (профилактика) и за 45лв мисля че не беше толкова лошо!

Аз съм ходил за диагностика и профилактика в един сервиз и за същата работа ми взеха 20-25лв. с техника на BOSH

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...