Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

 повече от професионално е отношението му :zustimm:

 

Наистина е много добър, но и ние чакахме да вземе една кола пове

повече от професионално е отношението му :zustimm:

 

Определено е адски добър и изпипва до последния детайл със записването е проблем, но си заслужава определено! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Преди доста години ги изрязах,след направена диагностика на МПС от тях.

Даже и в Пловдив се наложи да ходя да ми решат проблема.

Сега може да са се подобрили,ама не вярвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

След ходене  ОТНОВО при D-Bros за смяна на тампони (стаб. щанга, носачи, макферсъни) - отново само суперлативи.

 

Безценно е вниманието, което обръщат на проблемите ви, съобразяват се с вашето време и наистина знаят какво правят.

 

Винаги отговарят на глупавите ми въпроси и обясняват кое, как и защо.

 

Супер пичове са Цецо и Любо!

Редактирано от TomcatF14
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой със съвет къде мога да закарам едно Ауди А4 Б6 1,8т за пълна диагностика и преглед преди евентуална покупка.

За предпочитане място близо до центъра. Мишо в Герман ми едва далече.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми сервиз понеже ме удариха от зад както може да се види от снимките. Трябва да се изправи гредата, капака на багажника, и ако не намеря същия цвят броня да се пребоядиса. 

 

Местоположение : София 

post-92336-0-21939200-1435260305_thumb.j

post-92336-0-57473000-1435260313_thumb.j

post-92336-0-68852600-1435260326_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми сервиз понеже ме удариха от зад както може да се види от снимките. Трябва да се изправи гредата, капака на багажника, и ако не намеря същия цвят броня да се пребоядиса. 

 

Местоположение : София 

Румен,от Нови Искър,перфектно оправя ламарини,има и бояджийно-0889 205 071

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча алармаджия или електричар, който да не е далече от кв. Бояна (София)?

 

Нещо по електрониката ми сдаде багажа и не мога да си махна имобилайзера. Съответно, не мога и да запаля. В момента колата е изоставена горе в планината и смятам идния уикенд с един приятел да се хванеме и да я изтеглиме до някой близък сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделиш ли кога и какво си правил там, понеже от две години всички реват, че там повече няма да стъпят заради мърлявщина.

Аз също мога да дам отговор на това. Първото ми ходене беше преди 2 години за ляв преден прозорец, но не помня какъв точно беше проблема (95 камъка струваше) и останах доволен. Второто ми ходене беше миналата седмица за десен преден прозорец. Стържеше при сваляне и вдигане и не се затваряше целия. Казаха, че било от механизма (85 камъка струваше). Като изключим момента, че бяха забравили да закачат жилото на дръжката, вратата не се отваряше от вътре и трябваше да ходя пак до тях, бих казал, че съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на А4-ката съм правил двете предни стъкла и съм доволен от работата им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА споделя и аз за Микрон - Доцев
Преди 10-на дена  при отваряне на задно лаво стъкло на кабриото, като стигна додолу и нещо издрънча и там си остана. Двигателчето го чувах, че бачка, но ни надолу, ни нагоре. Звъннах на няколко приятели и познати, но към момента на никой не му се занимаваше с такъв проблем, че при кабриата си е хамалогия да се разглоби отзад за достъп до стъклото. Дадоха ми обаче телефон на  "Микрон - Доцев" в кв. Княжево .
Закарах колата наобяд, казаха за 2 часа, че ги оправят, но имах работа и на другия ден се разбрахме сутрината да я взема. Отидох на другия ден пробвах 2-3 пъти работеше, платих (80 лв струваше има и гаранция 2 г. на ремонта) и тръгнах ...На първото кръстовище си викам да пробвам пак свалям стъклата и това задното пак дрън-тряс и спря по средата (пак се повреди) при натискане на бутона придрънчаваше ужасно. Веднага обратен и при тях за рекламация. Приеха я веднага колата без разправии, казаха наша грешка и пр. и понеже и предно дясно имаше от време на време симтоми, (причаткване и задържане при спускане само) им казах да отворят и оправят него да не ми изиграе номер в неподходящ момент. Обясниха ми, че обикновено се чупели някакви пластмаски от старост и заради това.
На другия ден си взех колата тествах всичко работи за сега е ОК само 'дет задното като стигне в доланата част нещо издава скърцащ звук като  в гума (преди си работеше тихо).
Издадоха ми гаранция и за 2-то стъкло (платих и него) За задното питах, защо се е повредило пак - било се оказало, че се е счупила някаква шпилка от ръжда и от там драмата. Проблема явно е бил в това че при 1ви демонтаж не са я сменили, а са сложили старата. поне така ми казаха.
В общи линии това е ... ;)  Да видим, колко ще издържат след тея ремонти.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,

решил съм да купувам една A4 1.8 и  ми трябва сервиз за преглед на двигател и ходова част. За София освен Порше Изток, Запад кой друг сервиз ще ми препоръчате, който да има необходимата апаратура за двигателя и хората да си разбират от работата ?

Благодаря.

Редактирано от zumitaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се разровиш няколко страници назад ще видиш същото като препоръка

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=145569&hl=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново не мога да не похваля Цецо и Любо за перфектно свършената работа.

Личи си, когато на някой му се работи с желание, дори когато става въпрос за пипкава и неблагодарна задача като в моя случай.

Резултатите са отлични!

Браво, момчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...