Recommended Posts

Отново да похваля сервиз D-Bross, София. Както винаги отзивчиви, ремонтираха колата както ги помолих навреме. И не ме натовариха с пари за излишна смяна на части, което наистина си е похвално.

Колеги, извинявам се ако е споменато, но може ли контакт и адрес на D-Bross, че не го намерих в нета? 

Или не съм сигурен поне, можеби е това: http://dbros-garage.com/

Благодаря предварително! 

Edited by Mitaka80

Отново да похваля момчетата от Д-брос. Ходих днес за профилактичен реглаж и лека корекция на позицията на волана. Направиха го перфектен, волана е 100% прав, което на други места години наред не успяха да постигнат. Отлична работа и приятелска атмосфера!

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Колко ти излезе, че и аз съм с няколко градуса наляво?

Предно дясно и задно ляво имаха малки отклонения, но ги хванах по волана, защото се налагаше да го държа леко в ляво, за да върви направо. Като пари, не мога да ти кажа, защото имаше и други процедури и обща цена.

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Колеги, да ми препоръчате майстор в София, който може да хване проблем с ламбда сондата? 

какъв двигател си и записва ли грешки за ламбда сондата? Можеш и сам да погледнеш, само за твоето еку на кой канал са ламдба сензорите, но те се виждат лесно. Ако е очевадно, ще я хванеш коя е проблемна и ти.

Вади си грешка, да. Смених я (с универсална, която явно няма да я бъде, защото не работи, а е нова), но сега търся нова оригинална, в Порше казаха, че не се произвеждат вече. Става въпрос за б5 1.8Т АЕБ. Трябва ми някой, който да погледне ЕКУто как работи и да се даде акъл откъде да намеря читава сонда.

Останах с много добри впечатления от Колор Арт в Лозен. АвтоСи нямаха активен договор с Дженерали и се спрях на тях. Много добра работа, провериха инсталацията на парктроника по моя молба, намериха повреден датчик и предложиха да боядисат този, който бях купил като отидох да взема колата.
Издадоха я измита и изчистена вътре, което ми направи добро впечатление.

Цена за боя на задна броня - 180лв.

Sent from my iPhone using Tapatalk