Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 5


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Влади, казах че може да помогна за някоя друга снимка, но за жалост съм адски далече от екземпляра, който описа. По-добре търси RS-ки, защото да намериш исканото е почти невъзможно...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Mad.max аз съм за :)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Baba, колегата Verter търси седан. Иначе, не ми се вярва някой да откаже "безплатна" фотосесия, особено някоя автокъща.

Също така си спомням, че по едно време собственика на http://www.folio-auto-bmg.com/ караше много хубава 4F-ка. 

 

Колеги, такъв бутон виждали ли сте ?

 

Untitled.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И във фейслифта го има, страшно добра екстра, тествах некви нови БМВ-та и естествено всяка система беше изпробвана, та доста файда има от това да ти мига жълт триъгълник в огледалото :) Лейн асиста също е страшна екстра ама на 4Ф не знам дали въобще я има предвидена като функционалност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е честно да сравнявам БМВ 2005 дизел с Ауди 4Fфейслифт или някоя RS.

Търся от първите шестици, 2004-2007 няма значение.

Искам и да е седан, защото BMW-то е седан. Топ дизел, срещу топ дизел. Целта е и да се покажат възможните нива на оборудването, т.е. максималните екстри и да се сравнят пряко двата автомобила.

С текста съм готов, със снимките на БМВ-то също, трябва ми единствено за 2-3 часа една наточена 4F-ка в заводски вид със S-line външен и вътрешен пакет.

 

Снимките ще са подарък за собственика. Въпросът е да са мои, така че да си имам права върху тях, като ги публикувам. Номерата на колата ще са скрити и конфиденциалността е гарантирана.

 

Ето няколко снимки за пример от сесията на БМВ-то

032091732-big.jpg?r=0

 

032091695-big.jpg?r=0

 

032091699-big.jpg?r=0

 

032091694-big.jpg?r=0

 

032091766-big.jpg?r=0

 

032074984-big.jpg?r=0

 

032074985-big.jpg?r=0

 

032091696-big.jpg?r=0

 

 

 

Имам много хубави снимки на бившата ми шестица, но са чужди. Снимани са от други хора и не мога да ги ползвам.

Единствените хубави, които са с прилично качество и са мое дело са тия с апарата на Недко (netizen) .

На интериора за съжаление нямам авторски снимки с хубаво качество.

 

032091704-big.jpg?r=0

 

032091706-big.jpg?r=0

 

032091708-big.jpg?r=0

 

032091709-big.jpg?r=0

 

032091702-big.jpg?r=0

 

032091712-big.jpg?r=0

 

 

В краен случай ще ги ползвам тях и част от други, но е по-добре да намеря друга кола и да я наснимам.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като погледна фабричните луфтове на фара и броните на едно БМВ от тия години и ми става лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабостите на двата модела нямат значение в случая.

Според мен тези два автомобила имат много малко допирни точки в които да си приличат и това искам да покажа.

Много хора се двуумят кой от двата модела да си купят, вероятно без да са наясно колко различни са те.

 

Моля, ако имате познат с подходяща за фотосесията 4F-ка и е съгласен да я снимам , да ми пишете едно лично.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам питанка. Тези от вас, които имат вътрешен S-line пакет плафоните ви как изглеждат?

 

Така:

 

$_12.JPG

 

Или така:

 

CIMG3729.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Verter-е кажи къде ще можем да видим сравнението, списание ли е? 

Позагубихме грамотно написаните ти статий тук и за много от нас ще е интересно четиво :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Един въпрос. Къде се намира бушона за стоп светлината (ако има такъв) 4F 2009 комби. Светлините са LED. Благодаря предварително!

Inviato dal mio SM-N9005 utilizzando Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...