Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 13


TURBO_RS

Recommended Posts

Честно да кажа на мене ми изглеждат като18-ки, което също не ми е проблем, защото съм фен на 18-ките като съотношение визия и возия по нашите пътища.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

преди 35 минути, mili 75 написа:

Честно да кажа на мене ми изглеждат като18-ки, което също не ми е проблем, защото съм фен на 18-ките като съотношение визия и возия по нашите пътища.

 

Taка е малко малеят, ама предпочитам малко по-високи гуми вместо визия :hilezh:

Джантите на летния сет изглеждат като 17-ки понеже са черни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на твоето мнение, на 18-ките съм сложил 235/45/18, а зимните са ми направо 16-ки 225/60/16 и съм като на въздушно😃

И 16-ката като е лека колата направо лети, сега в завоите може и да не е толкова устойчива, но аз не съм състезател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.06.2021 г. at 21:38, Gangbango написа:

Аз сложих на моя авант точно такъв кит миналата година по това време. 

Каква е цената на кита ако не е тайна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за по-малко може да се спастри. Имах оферта от сервиз в София, доста под 2хил.лв., но тогава нямах кинти за такива приключения и реших да си взема с-лайн за без пари. Иначе, офертата беше добра, даже монтажа го поемаха те. Още паза кординатите на човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой с насоки? Ако се кара на къси разстояния без да загрява много няма проблем със задна. Обаче я забелязвам от около месец, че като покарам 50тина км или повече, като сменявам от D на R не зацепва веднага на задна, а около секунда се усеща като на неутрална и чак тогава влиза. Някой клапан ли сдава багажа или е по-дълбок проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е с работещ климатроник на място, след около 5 минути работа на климатроника по време на парк изведнъж оборотите започнаха да се менкат мецду 400 и 1600 спрях климатика и се оправи, всичко останали си работи нормално, климатика си духа студено, прави го само като е паркирана, някакви съвети? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като стана дума за климатика - Как си почиствате радиатора на климатика? Много мушички има и като го закачи майстора вдига голямо налягане и като го пръсна с една водоструйка на батерии и налягането се поочисти и се нормализира налягането. Има ли някакви препарати, които да разяждат тази гад отпред и в същото време да не вредят на самия радиатор? Благодаря

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги при смяна на волан без пера към такъв с пера в кои канали трябва да се кодира да тръгнат перата. Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, gamzoff написа:

А като стана дума за климатика - Как си почиствате радиатора на климатика? Много мушички има и като го закачи майстора вдига голямо налягане и като го пръсна с една водоструйка на батерии и налягането се поочисти и се нормализира налягането. Има ли някакви препарати, които да разяждат тази гад отпред и в същото време да не вредят на самия радиатор? Благодаря

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
 

Ако можеш да намериш преставителство на MA FRA имат един препарат MAFSOIL който е много силен и трябва със вода да се разрежда, кисваш обилно после със водоструя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Vasil82 написа:

Колеги при смяна на волан без пера към такъв с пера в кои канали трябва да се кодира да тръгнат перата. Благодаря предварително. 

 

Влизаш в [16] - Steering Wheel Electronics -> Coding. Четвъртата цифра трябва да е 2, и трябва да прибавиш 1 към петата:

 

  • Coding

  • 0?xxxxx: Model
    • 0 = Left Hand Steering
    • 1 = Right Hand Steering
  • 0x?xxxx: Steering Column Adjustment
    • +1 = Electric Steering Column Adjustment
    • +2 = Lane Departure Warning
  • 0xx?xxx: Steering Wheel
    • 0 = Standard Steering Wheel
    • 1 = Sport Steering Wheel
    • 2 = Multi-Function Steering Wheel
  • 0xxx?xxTiptronic & Heating
    • +1 = with Tiptronic
    • +2 = with Steering Wheel Heating
  • 0xxxx?x: Board Computer / Cruise Control System (CCS) / Adaptive Cruise Control (ACC)
    • 0 = No Board Computer - No Cruise Control System (CCS) - No Adaptive Cruise Control (ACC)
    • 1 = with Board Computer
    • 2 = with Cruise Control System (CCS)
    • 3 = with Adaptive Cruise Control (ACC)
    • 4 = with Board Computer and Cruise Control System (CCS)
    • 5 = with Board Computer and Adaptive Cruise Control (ACC)
  • 0xxxxx?: Chassis
    • 1 = Sedan
    • 2 = Avant (with Rear Wiper)
Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги/колежки!! 

Имам проблем с auto и с изпрати ме до вкъщи

Когато съм на ауто предполагам, че вечер като стане тъмно би трябвало сами да тръгнат фаровете но при мен не се получава, и не винаги се включва функцията и изпрати ме до вкъщи при отключване заключване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам някой дали някой е гледал тези стопове за комби,

 https://litec.net/produkt/led-rueckleuchten-audi-a6-4f-c6-avant-allroad-04-11-mit-dynamischem-blinker-schwarz-rauch/

но аз откакто ги видях и реших, че ще ги взема. При свалянето на старите се оказа че съм уцелил точно момента, единия се разпадна. На мен определено много ми харесаха. Цената също си я бива и естествено на човек му минава през акъла заслужава ли си за 15 годишна кола. За мен явно отговора е да 🙂.

IMG_20210716_125435-1000.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко отзаде е лед...и задна и за мъгла. Не съм карал вечер за сега,само слизах вечерта да ги гледам. Смятам че добре си светят.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Guta написа:

Здравейте колеги/колежки!! 

Имам проблем с auto и с изпрати ме до вкъщи

Когато съм на ауто предполагам, че вечер като стане тъмно би трябвало сами да тръгнат фаровете но при мен не се получава, и не винаги се включва функцията и изпрати ме до вкъщи при отключване заключване

Здравей, като чета, може сензора да е заминал, провери за грешки с кабел.

Може, ако е сменян прозореца да не е залепен добре или да ти е сменен с друг вид прозореца да трябва да се кодира.

На секундата, като влезеш на тъмно с колата, трябва да си пусне фаровете.

с "изпрати ме до вкъщи" работата е същата, тъмно ли навън и пусната ли от MMI-я си работи коректно, независимо дали си на ауто или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Изпрати ме до вкъщи' работи само на Ауто и само когато си отварял шофьорската врата. Ако просто отключиш и заключиш без да отваряш вратата 'изпрати ме..' не работи. Посрещането работи също само когато ключа е на ауто. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...