Jump to content

Годишен технически преглед по новите правила за категории


Recommended Posts

  • Отговори 257
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 2 часа, quаttro написа:

комплекси

Едвам чакаш да отнесеш плувката. Кви коНплекси, аз съм с Бечвура и малка пишка. Мокри сънища не мога да изпълнявам.:)

@Atlantis

На всичко му минава времето. Надрастнахме тез неща, сега кара колата като ескпонат и не смее да пренощува в друг град.

Оглежда се за 4G BiTDI-326к.с. , ама цървули като нас да извадят 50 бимбека кеш е малко неетично спрямо реализираното професионално и житейски население в столицата. Пък и с колебаещото се крипто едва ли ше стане преди нова година.:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам що се възпаляваш ,явно антипровансански фетиш някакъв, ама и аборигените виждаме возила, каквито вие виждате.

Някои от нас и ги покарват. Точно моето хлапе от два дни разтрива една М5 Компетишън 2020. Ей така по приятелски. Фактурата от БоваКар е от вторник за 180К.

Се пак за секънд хенд каруца са пара дееба. Тъй че, покрай колците хапваме и някой домат. Няма проблем един лайфстрийм да пусна, да не сме само на хвалби. Иначе за вас едно 4Г е покупка, а за мен е две години бачкане. Никой с нищо не парадира.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям те. Просто не е хубаво, да се плюят хора, ма кенефи, ма как ще му дадат ГТП. Има и гледани коли, макар и стари. Опрайхме сичко в държавата, че и тва. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наблюдавам селските изплЕсъци на некъв чич,  дето можел да извади 50 бона за 4Г, ма нема го направи, щот му е неудобно от благосъстоянието на съгражданите. Ае, огреее! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми се вярва скоро да го въведат, защото ще има прекалено много засегнати, но все пак:

говори се, че в София ще има два кръга за забрана - вътрешен, който ще обхваща топ център, но и външен, който ще обхваща Сливница, Ситняково, Вапцаров, вероятно Х. Ибсен, Гешов и К. Величков. 

Някой чувал ли е нещо за това? Топ център не ме засяга почти никак, но този по-големият ме замисля сериозно... 

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах преди малко, не ми се стори много по-различен прегледа, само където гледаха километрите и рамата с някакво устройство, а не на изуст.

Стикерите са си големички, отпред леко вдясно ми го лепна и е малко дразнещо, ама кво да се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата схема е да се прибират отново яко пара от глоби. Когато има замърсен въздух и да кажем има ограничения МПС-тата
с по-нисък стикер, как ще го ограничат да влезе в центъра? Да не би да наслагат КПП-та... Наслагаха яко камери и по малките улички в центъра и периферията в София. И се почва яко с глобите. Така ги виждам аз нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, tosco написа:

Цялата схема е да се прибират отново яко пара от глоби. Когато има замърсен въздух и да кажем има ограничения МПС-тата
с по-нисък стикер, как ще го ограничат да влезе в центъра? Да не би да наслагат КПП-та... Наслагаха яко камери и по малките улички в центъра и периферията в София. И се почва яко с глобите. Така ги виждам аз нещата.

Стикера няма да се засича от камери, или не само от камери. Затова има чип, като мине покрай някаква апаратура той излъчва сигнал и устройството прочита данните от чипа и разбира че еди кой си автомобил, с номер, собственост и пр. е минал. Именно за това е чипа, иначе на стикера бар-код, сканира се от камерите и така. Но не виждам проблем да залепиш отпред и отзад на чипа по едно алуминиево фолио и сигнал няма да излъчи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах днес. Стикера наистина е огромен, но не се вижда от вътре, защото се пада точно зад огледалото. Поисках да си го залепя сам за да съм сигурен че е центриран. След това като го погледнах отвън се оказа че съм го улучил по център, но пък е леко наклонен.  😆

 

Догодина отивам с предварително центрирано и нивелирано ориентировъчно тиксо! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи като ходим на преглед да си носим нивелир и отвес, за да е точен стикера. Все мислех, че и аз имам отклонения, ама явно не съм толкова зле.😃

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах миналата седмица. Имах притеснения че този чаршаф ще ми влиза в полезрението като го видях, но човека от гтп-то се постара да е така позициониран, че въобще не го виждам. Също така е добре че сега ми пази сянка на половината табло.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз минах преглед по новите изисквания. Изобщо не се притеснявах, понеже всичко си ми е заводско- 3.0тди.  ASB-ЕГР, катализатори, ДПФ...Човекът каза, че скоро такава кола не е преглеждал с такива показатели. Даже ми разпечата и лист, за да си имам.Всичко показатели бяха с около 6 пъти по-ниски от допустимите.

Толкова ми се зарадваха на колата, че се пoстараха много,  когато лепяха стикера без нищо да им казвам аз. :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...