Jump to content

синхронизиране на ключ


Recommended Posts

Цитиране на предходен пост!

И аз имах тодобен проблем само , че с А4 B5 оказа се слаба батерия .

Като я смених си обучих и вторият ключ .

Дано да се окаже батерията ;)

Успех

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Цитиране на предходен пост!

там е работата ,че купих нова батерия,но все пак ти благодаря

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги купих а3 8П sportback само с 1 ключ. Купих си от ауди втори, но ми казаха, че само там могат да го обучат. И при мен ли е така както Pav3l  каза? В смисъл мога да обуча дистанционното, но не мога да паля?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги , имам следният проблем ! След сваляне на акумулатора прозорците не ми се свалят с натискане на клча и съответно не се качват ... и преди ми се беше случвало след сваляне на акумулатора , но не помня как се оправи.... нещо експериментирах :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш стъклото (поне на шофьора) до долу и после го вдигаш до горе, като не пускаш копчето като стигне края. Ще чуеш едно тихо "клик" и после пускаш копчето. След това трябва да работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Колеги, как мога да синхронизирам дистанционното на Audi A4 B5 96-та година. Като се има на предвид,че имам само резервния ключ и дистанционното е отделно от ключа.

Проблемът е,че понякога дистанционното не хваща добре,трябва да ида много близко до предното стъкло(към капака някъде,сигурно там е модула за заключване) и тогава хваща,а батерията е чисто нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако дистанционното е от допълнителна аларма то само при алармаджия. дали е оригинално, и има ли изобщо отделно дистанционно оригинално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

колеги а за пасат Б6 как става обучението на ключа,като за откл.и закл. от отвън има само едно малко сервизно ключе с което не можеш да палиш колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

И аз имам един въпрос, ако някой знае, ще съм благодарен за инфото! Третия бутон (средния) на дистанционното е със символ за отваряне на багажник. При мен "не обажда участие". Работи ли изобщо или е само за моделите с електрическо отваряне на багажника, както е при А8 напр. ?  Колата е А4 В6 2003г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да работи, но само отключва багажника, не очаквай да се отвори сам, просто се отключва.Слагаш/вадиш багажа, затваряш и се заключва сам, без да натискаш нищо повече.Виж вече, ако не се отключва при натискане на бутона, може да има проблем с кабелите в маншона на багажника или със самия механизъм.

Редактирано от bobitovn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След смяна на помпата на централното на А4 В5 фейс ключа с трите бутона работи но задейства функциите на комфорт-модула от макс 2-3м а преди това хващаше без проблем от 6-тия етаж. Ключа е с нова батерия, някой знае ли кое играе роля на антена защото не виждам такава по модула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Да питам и аз. Колата е 1998 година. Само с един ключ съм- този,който е  с фенерчето. Отворих го,но вътре има само батерия, пружината и диода на лампичката. За каква ампула говорите,че трябва да се прехвърли в нов ключ.Намислил съм да си купя от продавалник сгъваем ключ с 2 копчета, не нарязан и без чип.Как мога да го направя да отключвам и заключвам с копчетата. За паленето доколкото знам се прави с ваг ком и с оригиналния ключ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте,кажете колко излиза направата на един ключ за а4 2003 година,защото в Плевен ми искат 120 кинта,за ключа само, без дистанционно?“Ще може да отключва и да пали.Нормална цена ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,кажете колко излиза направата на един ключ за а4 2003 година,защото в Плевен ми искат 120 кинта,за ключа само, без дистанционно?“Ще може да отключва и да пали.Нормална цена ли е?

Ключ с чип и направата само да пали е 60-70лв А4Б6.120 кинта е много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

След наводняване ми изчезнаха запаметените ключове и след зануляване на паметта не мога да ги обуча наново.Как да подходя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След наводняване ми изчезнаха запаметените ключове и след зануляване на паметта не мога да ги обуча наново.Как да подходя?

най-вероятно иска нов комфорт модул.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Варна някой да предложи някой ключар.На едно място ми казаха 100лв.

Редактирано от Dobcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...