Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

И аз препоръчвам с две ръце сервиза на Цецо и Любо в горубляне.Наистина си разбират от работата, много са търпеливи и грам не претупват нещата.Тъй като работят предимно вечер, ми се наложи да стоя при тях, докато се мъчат със смяна на тампони на ДВГ, скорости, вакууми и т.н.По време на работата се откачи датчика на антифриза и се оказа че е бил лепен със силикон, веднага изнамериха ремонтно комплектче (уплътнение+ скоба) и го направиха културно.През цялото време си говорихме и не усетих как минаха 3-4 часа.На всеки мой въпрос ми обясняваха търпеливо :) , сигурно съм бил досаден ама... :).С две думи, това е точния сервиз за автомобили от ВАГ групата :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

С две ръце препоръчвам момчетата от ПРО Арм.

ето я страницата им

http://www.proarm.info/form/1/kontakt.html

 

Отидох тях за аларма за 100+лв, защото ключовете ми не искаха да работят с централното, а момчетата ми ги настроиха за по- малко от 10 минути, за още половин час оправиха и проблема със заднаата ключалка на колата, който ме тормозеше от години и беше неуспешно ремонтиран няколко пъти. Оправиха ми и стоп машинката, която от два дни упорито не искаше да работи, и всичко това на символична цена. Отношението им също беше много приятно и ме изтърпяха с всичките прищеввки тип- я и е тука това оправете и всичко ми обясниха защо как и тн :)

За ключовете специално- хората от официалното представителство на ауди и вв се бяха отказали да ги синхронизират, след като половин ден се мъчиха с тях и не можаха...

Много съм доволна!

Редактирано от Шуши
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър аргончик в посока красна поляна след Лукойл на ляво покрай китайския ресторат в края на улицата,аз го ползвах за заварка на алуминиева джанта и съм много доволен -Пепи 0898666396

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой да препоръча сервиз в София където да ми сменят семеринга на заден диференциал А4 Б5 1.8 TQ
Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от сервиз "Елит Европа Ауто" на Черни връх 51. Няколко пъти вече им ползвам услугите на различни коли и винаги резултата е отличен. Закарах им 100-цата по никое време и до края на деня беше готова :gut:. Много бързо и професионално реагираха и хубавото е, че работят и в събота и неделя. Обясниха защо се е случил проблема и какво са направили за да не се повтаря. Това им е web страницата: http://eeautoservice.com

Мисля, че ще ти свършат работа :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

D-bros Automotive!!!

Респект на момчетата!Откриха и отстраниха проблем,който ме мъчи вече четири месеца и над 2000 лв.,и кой ли не гледа колата....и най-вече беше много сериозен.Накладки и биалетки всеки може да смени,но на тях може да поверите и сериозни ремонти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D-bros Automotive

 

Писах им в темата, но явно в този форум не е такава практиката, затова да се разпиша и тук. Доволен съм от посещението. Отидох заради ужасно тракане отзад в ляво, а си тръгнах със сменени кормилни накрайници, които се оказаха по-спешни. Доволен съм най-вече от отношението, което получих.

Редактирано от nurv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Сервиз в Пловдив Днес посетих автосервиз "Каназирски"(Цариградско шосе92).Останах доволен от професионализма и отношението към клиента.Смяната на ангренаж,ролки,водна помпа и останалите ремъци може да не е кои знае каква философия,но хората бяха сериозни-дадоха предварително цена и после я спазиха.Не ми се наложи да усетя пренебрежително отношение-с тази стара барака за къде си тръгнал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

 

колега кофти история....

 

поддържам си А3-ката 2001 1.8Т при Жоро от 6 (шест!) години. Като цяло съм много доволен и не мисля да сменям. Имало е едно две леки проблемчета, но пак казвам, нямам мисли по въпроса дали да си сменя сервиза. Не е най-евтиното, това е факт, но пък качеството струва пари! Евтино ли е някой с отвертка да се учи на колата ти или да смениш дебитомер за 250лв и да се окаже че не е това проблема!!!!! ???? Иначе майсторчето се кълнеше че е от дебитомера...

 

За мен сервиза на Жоро е един от най-добрите за Ауди, но не и най-евтиния.

За 6 години (!) нямам спомен Жоро да ми е направил грешна диагностика на проблем!!!!!

 

По принцип ако не е там Жоро да контролира нещата по-добре изчакайте................

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Записвам се към доволните от Цецо и Любо от Горубляне D-bros Automotive.Суперлативите са много ,но понеже ми е първи коментар няма да прекалявам само ще кажа :приеха ме в почивен ден че нямах как да отида по рано ( неделя след 19ч  )Отношението към клиента на европейско ниво , все едно сме приятели отдавна , обясняват всичко и дават варианти и решения.С две думи ако продължават така персоналните им клиенти ще станат повече от колкото ще могат да приемат , по отношение на работата всичко на първо четене е повече от ок , казвам на първо четене ,щото карах колата след като я взех от сервиза само около 50км.Но заради отношението и вниманието към клиента и автомобила вече смятам че това е моят сервиз.Успехи за напред !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам отново да похваля сервиз Елит Европа (в кв. Халдилника) за перфектната работа по смяната на ангренажния и аксесоарния ремък на A6-цата заедно с всички чаркалаци около тях - обтегачи, ролки, водна помпа, термостат и т.н. Водния и климатичния радиатор бяха идеално почистени по време на смяната. Колата я почнаха сутринта в 9:00ч и в 17:30ч беше готова :gut:!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвам се към доволните от Цецо и Любо от Горубляне D-bros Automotive.Суперлативите са много ,но понеже ми е първи коментар няма да прекалявам само ще кажа :приеха ме в почивен ден че нямах как да отида по рано ( неделя след 19ч  )Отношението към клиента на европейско ниво , все едно сме приятели отдавна , обясняват всичко и дават варианти и решения.С две думи ако продължават така персоналните им клиенти ще станат повече от колкото ще могат да приемат , по отношение на работата всичко на първо четене е повече от ок , казвам на първо четене ,щото карах колата след като я взех от сервиза само около 50км.Но заради отношението и вниманието към клиента и автомобила вече смятам че това е моят сервиз.Успехи за напред !

 

 

Колега, съгласен съм! Днес бях в сервиза им в Горубляне, това вече и моят нов сервиз! Момчетата си разбират от работата, изключително съм доворлен, отношението е 6+

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета за Бургас ,това е човека.Намира се срещу "Кроношпан" Делян се казва  от Бургас за Ауди -коли уникален професионалист .ето и тел; 0896612198 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към

dolarch

 

Моята, (4-степенен автомат) я ремонтирах преди около година и половина в сервиза намиращ се в кв. Малинова Долина номер едно изввестен като "При Коко". Момчето, което се занимава с ремонт на, скоростни кутии на VAG групата се казва Николай, моят ремонт струваше 1200 лв с 6 месеца гаранция, засега съм минал 11 хиляди километра и нямам проблем. Можеш да отитеш и да видиш ориентировачно за какви пари става дума, макар, че става на 100% ясно чак след като се свали и отвори кутията има доста писано за сервиза и по други форуми.

Редактирано от Pharmacist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свири ми нещо по хидравликата при пуснат климатроник, някой проверен майстор в Пловдив който няма да ми губи времето че ми писна от "лъскави" сервизи и голямо самочувствие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искам да попитам каде се намира сервиза на D-bros Automotive,имам някакъв проблем с датчика за маслото (червената лампичка) като карам 20-30км почва да свети и издава звуков сигнал,колата е AUDI A4 1.8T 96г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И аз горещо ги препоръчвам на всеки, който иска професионално обслужване на разумни цени и приятелско отношение. Страшно съм доволен от D-Bros :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A ве нека някой каже за сервиз във Варна че тука е малко кът със добрите сервизи? само да не е Автотрейд че на един познат с му прецакаха колата там, и после му я правиха наново и той седя през цялото време в сервиза да ги гледа какво вършат щото ...вече им нямаше доверие.

Във Варна са добри Юни Ауто - на "Цар Освободител", след Метро, от дясната страна, след бензиностанцията на  Ромпетрол. Не вземат евтино, но си разбират от работата!

 

А някой знае ли добър бояджия във Варна? Удариха ми предния ляв калник (който си е и понагнил) и искам да го сменя с нов, който да се боядиса!

 

Благодаря редварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...