Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

On 7/19/2019 at 9:10 AM, Prophian said:

Здравейте, през няколко седмици чувам от време на време едно механично чукане от колата, може да се чуе във стората част на клипа на всеки 2 или 3 секунди по едно цък.

Някаква представа от какво може да бъде?

 https://drive.google.com/file/d/1--n1KhLiQiZZteh3YIb46SKsIdzAWNQT/view?usp=drivesdk

Здравей,

при мен е абсолютно същото, 2012 204кс, на 180 000км.
При мен като давам газ в колата се усилва звука на кликането.

Разбра ли от къде е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги някой монтирал ли е на ALLROAD Джанти 18 Цола 8.0 J ET30 , Заводски препоръчват 8.0 J ET41.Как изглежда излизат ли доста навън ако някой е монтирал или пък е слагал фланци да сподели.Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Заводски с 20 Цола.Имам закупени и оригинални от Ауди 18 инча но 7.0 J ET38  за зимни гуми ,но са много тесни и ме дразни и минавам на 8.0 J с малко по нисък Офсет.Ако някой е слагал фланци или офсет 30 да сподели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало и сам да се ориентираш спрямо сегашните джанти колко изнесени ще са тези джанти със ширина 8J с ЕT30.

Само офсет без ширина на джантата нищо няма да разбереш.

 

п.с. При 4Ф алроуд влизат 19ки с 9J и ЕТ29 (мисля, че това бяха параметрите на RS6 джантите).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая навигационна карта може ли да излиза на таблото между оборотомера и скоростомера?

Имам спомен, че съм го виждал някъде....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е стоков (пълен) мъртвец, а последните дни си мислех че върви добре...

По спецификация я дават 5.5 срещу 5.7 днес

 

Въпреки това, тоя мотор е наистина чудесен и ще лапне много тунинг.

Последните 10 години съм заклет дизелист, ама това 3.0Т направо пълни душата с вървежа, а още не съм му барнал софта...

Последно време карам 1.8Т и 2.0Т, ама те само бучат без много да вървят сравнени с 3.0.

Направих малко тестове днес, ама времето все още е доста топло...

Температурата на входящите удря спокойно 60 гр, което си е доста.

 

406582060_2019-09-0820_07_57.thumb.png.48f57d5c71d748c8421606ab05e96130.png 

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой знае ли как се ресетва сервизния интврвал,но не този на маслото,а другия?

Редактирано от Nikola_RS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.09.2019 г. at 22:52, Nikola_RS написа:

Здравейте,някой знае ли как се ресетва сервизния интврвал,но не този на маслото,а другия?

Ако си със VCDS има го на клипче в youtube на една А3 го видях и си го ресетнах съответно потърси го там и ще разбереш че не си сповням как точно ставаше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за 3.0Т мотор спрямо 3.0тди като разход, поддръжка...че си мисля като почнат дпф, дюзи дали не е по-добре да сменя на 3.0т

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Аци написа:

Ако си със VCDS има го на клипче в youtube на една А3 го видях и си го ресетнах съответно потърси го там и ще разбереш че не си сповням как точно ставаше

с  vcds съм,но там има много опции и не знам кое точно да избера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, Dan4ote said:

Какво ви е мнението за 3.0Т мотор спрямо 3.0тди като разход, поддръжка...че си мисля като почнат дпф, дюзи дали не е по-добре да сменя на 3.0т

 

Ако имаш възможност сменяй веднага :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, Dan4ote said:

Какво ви е мнението за 3.0Т мотор спрямо 3.0тди като разход, поддръжка...че си мисля като почнат дпф, дюзи дали не е по-добре да сменя на 3.0т

Зависи от километрите на автомобила, годините му и още 100 други фактора, свързани с обслужването му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, BECKO написа:

 

Ако имаш възможност сменяй веднага :)

+1

Като покараш малко 3.0Т бързо ще забравиш за разхода

 

Редактирано от zhelyazA6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.09.2019 г. at 22:48, Nikola_RS написа:

с  vcds съм,но там има много опции и не знам кое точно да избера

1)Time since last time-deoendent insoection.2)Distance caered since last mile age-deoendent inspection.  Това са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един малко по-странен въпрос и се надявам някой който се е сблъсквал с нещо подобно да помогне затова директно към въпроса.

Когато задържа бутона за багажника на дистанционното го отключва и стои 5см надигнат над закопчалките но не го отваря напълно.

 

Има ли вариант да го направя когато задържа бутона да го отваря напълно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Аци написа:

1)Time since last time-deoendent insoection.2)Distance caered since last mile age-deoendent inspection.  Това са

в кой модул се влиза за да се достигне до това,не ми излизат такива менюта,може ли точен алгоритъм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя   VCDS е 18.09 твоя какъв е, ако е по стар може да излиза под друга конфигурация , порови се и в интернет малко де 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...