Jump to content

--------ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ-------


Millen76

Recommended Posts

Ето малко снимки то общежитието към болницата където е Биби сега.

Сладурче!

Бързо и успешно да минава всичко, че много преживяхте вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!!

Ето че най-накрая след 3 месеца в Германия, Биби отново си е у дома. В добро състояние, жизнена и енергична, жадна за игри и дори по-тежка, както тя казва "с един килограм и 100 грама !" . А тук я чакаха много подаръци и изненади. Аз също успях да я изненадам, като извиках художник който нарисува докато бяхме в Германия, страхотна картина на стената с делфини.Първата и реакция беше "Тате, какъв е този огромен плакат....?" :nixweiss: .

Щастлив съм че сега пиша тези редове и искам отново да благодаря, за помощта ви всичко това да се случи.

На Биби и предстои химиотерапия на хапчета (6 мес.) която не е толкова силна като предишната, и контролни изследвания, които ще правим в България.

Стискаме палци от тук нататък Биби да е здрава и бързо да забрави неприятните спомени.

Сърдечни поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Стискаме палци от тук нататък Биби да е здрава и бързо да забрави неприятните спомени.

...

Стискаме палци!

Нека ви носи много много радости!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По хубав подарък за Баба Марта здраве му кажи .Много се радваме всички за сладката душичка.Жена ми ,децата и аз заедно четем и сме много щастливи на добрите новини.Стискаме ви палци ,шест-те предстоящи месеца да преминат като миг ,нека вече си говорим само за ВЕСЕЛИ НЕЩА

Благодаря за хубавата вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Баба Марта и дано всичко лошо остане назад! Да е жива и здрава малката и вие покрай нея :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бързо да забрави неприятните спомени

Дано, когато порасне, не си спомня за какво и кога е била в Германия. Пожелавам ви много здраве и щастие.

Честита Баба Марта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Чудесни новини! Прегръдки на борбената сладуранка, а на вас - само спокойни дни и много щастливи моменти заедно!

И да сте здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесни новини колега.

Честита Баба Марта и дано Ви донесе много здраве и късмет.

Искрено Ви желая само щастливи моменти занапред!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито завръщане в БГ и дано сте трайно подобрени! Дано някой ден докторите потвърдят пълното и 100%-во оправяне на Биби! Тогава ще инициираме едно голямо АКБ събиране за поливане на новината. Така както се събрахме на шествието. Дано по-скоро всичките ви лоши спомени бъдат забравени и следващия повод на Биби за посещение на Германия бъде екскурзия, а защо не и студентство!

Искрено се радвам за позитивния развой на нещата и това, че имам дори малък принос прави живота ми далеч по-смислен! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Новината е чудесна. Радвам се, че цялото семейство сте се събрали заедно и вярвам, че ви очакват прекрасни моменти. Поздрави на малката Биби! <_<

Редактирано от mashsh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сте живи и здрави, колега!!! дано си отдъхнете вече и само хубави емоции да имате за в бъдеще :):unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Баба Марта и добре дошли вкъщи. Живи и здрави да сте цялото семейство. вцзьзцвввввввввввввввввввввввввввв дддддддддддддддддддддд ьд а. Това беше моя палавник :rolleyes: . Мен ако питате щесъберем още пари, но да не правите контролните прегледи тук :rotcol: . Успех :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте приятели,

Днес излязоха резултатите от първото контролно изследване - ЯМР. Слава Богу всичко е добре, няма следи от разсейки и туморни образувания. Направихме консултация и с лъчетерапевт и съдов хирург ,тъй като има оток на крачето вследствие вероятно от лъчетерапията. Тяхното становище беше,че отокът не е голям, вените са нормално проходими и просто не трябва много да се натоварва. Предписаха и леки масажи които да правим и да продължи да пие лекарството което сега ползваме.

От утре започва нов курс от поддържащата химиотерапия на хапчета, която е сравнително лека и няма видими странични ефекти.

Благодаря отново на всички за подкрепата!!!!

Бъдете здрави!!!

Поздрави

Милен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,

Днес излязоха резултатите от първото контролно изследване - ЯМР. Слава Богу всичко е добре, няма следи от разсейки и туморни образувания. Направихме консултация и с лъчетерапевт и съдов хирург ,тъй като има оток на крачето вследствие вероятно от лъчетерапията. Тяхното становище беше,че отокът не е голям, вените са нормално проходими и просто не трябва много да се натоварва. Предписаха и леки масажи които да правим и да продължи да пие лекарството което сега ползваме.

От утре започва нов курс от поддържащата химиотерапия на хапчета, която е сравнително лека и няма видими странични ефекти.

Благодаря отново на всички за подкрепата!!!!

Бъдете здрави!!!

Поздрави

Милен

Супер! :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...