Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 5


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

е то си пише

1.температурен сензор номер 1 -за смяна

2 и 3 са изгорели подгревни свещи на 3 и 6 цилиндър

драги юзъре , къде прочете , че търся мнение за грешките .....питах за лабелс файла който липсва ако си бил наблюдателен ....от краткия ми житейски опит само 40 години , съм забелязал , че така пребързано се произнася най вече населението , заселено в софийско равно поле и журналистите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще отдума ли нещо за този Labels файл или да пиша нова тема за Labels файловете

И при мен е така от доста версии насам, даже мисля винаги ми е било  "Redir fail".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да каже зимни ContiWintCont TS830P 235/45/17 стават ли за 4F  и поведението на колата с тях.Намерих едни  с по-стар ДОТ много изгодно, затова питам.

Оригиналния размер е 245/45/17, така, че трябва да си ок. Малко по-тясна ще е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех новите ContiWintContact 850TS 98V (225/50/17) и само чакам снега :) Гръмна ми обаче крушката на малкия мигач на левия калник. Има ли лесен начин за сваляне на пластмасата или трябва с отверка да го напъна лекичко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да се държи от една метална плаатинка играеща ролята на щипка. Вади се с леко надигане с отверка, огледайте хубао, че не помня от коя страна се вади.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stoqan: няма лейбъл файл за тоя мотор, но ако ти трябва нещо да се диагностицира, аз знам какви стойности трябва да дава ... Ако си диагностик и незнаеш какви параметри трябва да дава това е много лошо за теП :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,имам въпрос и ако може някой да помогне:Имаме проблем с регистрацията на една кола в КАТ-София.пратиха я за експертиза,понеже имат съмнения за несъответствие в номера на мотора.Може ли да се разбере по VIN номер,с какъв номер на двигател е излязла колата от завода.Питахме в Порше,но за да кажат искат 60лв. и талона на колата.

Колеги,помагайте че проблема май се задълбочава.Викаха ни в 4-то РПУ за да пишем обяснения.Писахме от кого сме купили колата,кога и т.н.Също и че не сме правили нищо по двигателя или подмяната му.Тези от КАТ са отказали регистрация с мотива че номера на двигателя е бил изпилен и отгоре набит този който е по талон.Сега ще викат за обяснения и човека от който е купена колата(познавам го,кълне се че не е пипал нищо по колата) и всички документи ги пращат при прокурор и там той решавал дали колата ще може да се регистрира или не.Ако каже не,я прибират.УЖАС.Дайте идея какво да правим че да не вземат колата.Между другото,проверихме в Ауди за номера на двигателя по ВИН,излезе номер различен от този който е по талон...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление нищо успокояващо не можем да ти кажем. Вземат ли ти я един път и безкраен филм. Дано успееш да си върнеш парите но и това е трудно осъществимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя от който си купил колата, не ще ли да ти върне парите, все пак от него идва проблема. Продава ти кола с фалшиви документи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това масло става ли за BMK мотор без DPF ?

 

http://www.motorni-masla.net/index.php?main_page=product_oil_info&cPath=140&products_id=444

 

Питането ми е заради текста в скобите... не мога да го разбера точно, но ми се струва, че става за този мотор.

Редактирано от cnapku
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм спокоен защото съм си сложил оригинално масло доставено директно от Германия. Проблемите, които некачественото масло причинява за съжаление се появяват много късничко и струват парички. Вземи си оригинално longlife масло от Порше Запад. Излиза около 250лв за твоя двигател. Моя е с два цилиндъра по-малко, така, че е по-евтинко. Четири-пет литрова бутилка с масло на цена от 90лв няма как да не е боклук. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N1995 ти 250лв ли плати за твоето масло? Може да се намери за по 140-150лв.



всички пазарят от порше или юнитрейд и насаждат в простолюдието, че го внасят от Германия...блажени са вярващите...

по баркода може да се познае кастрола откъде е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно тези, които продават маслото под доставната на Порше/Юнитрейд от къде го взимат ?Аз лично нямам обяснение как става това .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...